Yükleniyor...

Son Boğa Döngüsünden Bu Fraktala Göre, Bitcoin (BTC) Mayıs Ayına Kadar 100.000 Dolar Olabilir

2017 boğa döngüsünden bir fraktala göre, Bitcoin’in Coinbase haberleri ile yeniden ulaştığı 50.

son boga dongusundeki bu fraktala gore bitcoin btc mayis ayina kadar 100 000 dolar olabilir 1

2017 boğa döngüsünden bir fraktala göre, Bitcoin’in Coinbase haberleri ile yeniden ulaştığı 50.000 dolar seviyesi, kripto paranın iki ay sonra işlem göreceği seviyenin orta noktası olabilir.

Karakteristik Bitcoin Oynaklığı Geri Döndü

Bitcoin’i birkaç ay içinde 10.000 dolardan 50.000 dolara taşıyan büyük fiyat hareketi ile başlayan Bitcoin oynaklığı artıyor. Bu artış ise, kurumsal yatırımcıların sınırlı nitelikteki varlığı satın alma çabalarından kaynaklandı.

Yalnızca 21 milyon adet üretilecek olan ve 1 trilyon doların altında bir piyasa değerine sahip Bitcoin’in uzun vadede güvenilir bir şekilde büyümesi bekleniyor. Büyümenin zor olduğu bir ekonomik ortamda, kripto para birimleri özellikle çekici hale geldi.

Ancak Bitcoin fiyat keşfi gerçekleştirdikçe, dalgalanma yarattı ve kripto para birimi tek bir günde %20’ye varan oranlarda değer kaybetti. 50.000 dolarl seviyesinde işlem gören Bitcoin için %20’lik bir düşüş, 10.000 dolar anlamına geliyor ve 1.000 doların dahi piyasada yarattığı etki göz önüne alındığında bu oldukça önemlidir.

son boga dongusundeki bu fraktala gore bitcoin btc mayis ayina kadar 100 000 dolar olabilir
Kaynak: Bitcoinist

Fraktal Mayıs Ayına Kadar 100.000 Doların Mümkün Olduğunu Söylüyor

Bitcoin’in dört basamaklı bir aralıkta işlem gördüğü 2017’nin başlarında ve şimdi arasında bir karşılaştırma yapıldığında, benzerlikler çarpıcı bir şekilde görülüyor.

Eğer Bitcoin aynı yolu izlerse, Bitcoin fiyatını ikiye katlamadan önce sert bir düzeltme yaşayabilir. Fraktal, fiyat hareketinin hızlı bir şekilde gerçekleşeceğini ve önce Nisan ayında 75.000 dolara, ardından Mayıs ayında 100.000 dolara çıkabileceğine işaret ediyor.

Bitcoin, yukarıdaki fiyat hareketinin sonunda bir 10 kat daha yükseliş sergileyebilir. Eğer kripto para birimi fraktalı izlemeyi sürdürürse döngünün sonunda 1.000.000 dolara ulaşabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner