Yükleniyor...

SON DAKİKA: Fenerbahçe Kripto Para Çıkaracak!

Fenerbahçe Spor Kulübü, kripto para çıkaracak.

fenerbahce kripto para birimi cikaracak

Fenerbahçe Spor Kulübü, kripto para çıkaracak. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç bugün önemli açıklamalarda bulundu. Basın mensuplarıyla buluşan Koç, yaptığı açıklamalarda kripto para sektörüne adım atacaklarını dile getirdi.

Sansürsüz Futbol’dan Ahmet Ercanlar’ın videosuna göre Koç, önemli açıklamalarda bulundu. Koç’un bu önemli söylemleri içerisinde kripto para çıkaracaklarına yönelik ifadeler de vardı. Bununla beraber Fenerbahçe, Google Chrome ile anlaşma sağladıklarını ve 27 Ekim’de bir lansman düzenleyeceklerini de açıkladı. Koç, şu ifadeleri kullandı:

“Ya kendimiz yapacağız ya da çok sayıda firmadan destek var bu çok sayıda firmanın müthiş tekliflerinden birini kabul edeceğiz. İnanılmaz bir talep var. Buradan ciddi gelir elde edebiliriz.”

Fenerbahçe, kripto para ile gelir elde etmeyi planlıyor. Henüz bu kripto paranın ne zaman çıkacağı belli değil.

Bilindiği üzere daha önce de Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Erol Bilecek, Fenerbahçe’nin dijital dönüşüme sıcak baktığı ve kripto para çıkaracaklarını söylemişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner