Yükleniyor...

Son Dakika: SushiSwap’in Kurucusu 14 Milyon Doları İade Etti

SushiSwap kurucusu Chef Nomi, gündemden düşmek bilmiyor.

sushiswap in sansasyonel kurucusu 14 milyon dolari iade etti

SushiSwap kurucusu Chef Nomi, gündemden düşmek bilmiyor. Kurucu bu sefer de tüm topluluktan özür dileyerek, kazandığı paraları iade ettiğini dile getirdi.

SushiSwap (SUSHI) kurucusu Chef Nomi, daha önce de haberini yaptığımız gibi 14 milyon dolar değerindeki SUSHI’yi satarak, projeden ayrıldığını açıklamıştı. Bu durum kripto para topluluğunda infiale yol açmış daha sonra SushiSwap, FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’a devredilmişti.

Yaklaşık yarım saat önce bir tweet atan Nomi Chef, tüm topluluktan bu davranışı için özür diledi ve 14 milyon doları geri yolladığını söyledi. Son günlerin popüler ismi, şu açıklamalarda bulundu:

“14 milyon dolarlık ETH’nin tamamını iade ettim. Ve SushiSwap’in orijinal yaratıcısı olarak ne kadar hak ettiğime topluluğun karar vermesine izin vereceğim. Herhangi bir para biriminde (ETH / SUSHI / vb.).”

“Herkesten Özür Dilerim”

Chef Nomi, konuşmasında genel olarak şunları söyledi:

“Herkesten özür dilerim.çin. Batırdım. Ve bundan ötürü üzgünüm. SUSHI migration’ı başarılı oldı ve @SushiSwap başladı. Arka planda yardım etme şansım olduğu için şanslıydım ve hayatımda yaşadığım keyifli anlardan birisiydi. Başarılı geçiş için tebrikler! Başına dert açtığım herkesten özür dilerim. Duygusaldım, açgözlüydüm, korkuyordum. Baskı altında kötü tartışmalı kararlar verdim. Ve bu herkesi incitti. Beklentinizi yerine getirmedim ve üzgünüm.”

Chef Nomi, SushiSwap’ın çalışmalarına ve teknik uygulamasına arka planda katılmaya devam edeceğini ifade etti. Fakat bu süreçte Nomi’nin hiçbir kontrolü olmayacak. Kurucu artık yönetimin bir parçası olmayacak.

Cronje: SushiSwap’in Sana İhtiyacı Var

Chef Nomi’nin temas halinde olduğu ve özür dilediği isimlerden birisi olan Andre Cronje de bu açıklama üzerinden Twitter’dan bir mesaj yayımladı. Cronje, Chef Nomi’ye hitap ettiği mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Daha az özür, daha çok kodlama. Sushiswap’in sana ihtiyacı var. İşinize geri dönün ve miras bırakılacak bir şey inşa edin. Sushiswap’i kendiniz tercih ettiniz, şimdi inşa etmeye devam edin!”

SUSHI, bu açıklamaların ardından CoinGecko verilerine göre son 1 saat içerisinde %20 oranında artış yaşadı. SUSHI, yazının yazıldığı sırada 2.74 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner