Yükleniyor...

Son Dakika: Whale Alert’in Twitter Hesabı Kapanacak mı?

Devasa kripto işlemlerini izleyen ve kripto dolandırıcılığı uyarıları veren büyük bot, Twitter CEO'su Jack’in ekibi tarafından gerçekleştirilen anti-hacking önlemleri nedeniyle Twitter hesabını bırakmak zorunda kalıyor.

son dakika whale alert twitter hesabı kapanacak mı

Devasa kripto işlemlerini izleyen ve kripto dolandırıcılığı uyarıları veren büyük bot, Twitter CEO’su Jack’in ekibi tarafından gerçekleştirilen anti-hacking önlemleri nedeniyle Twitter hesabını bırakmak zorunda kalıyor.

Birkaç yıldır büyük kripto para işlemleri hakkında veri yayınlayan önemli Twitter botlarından Whale Alert, Twitter’ın anti-hack önlemlerinin onu sosyal ağ devinden ayrılmaya ve sadece Telegram’da kalmaya zorladığına dair açıklama yaptı.

Haberleri Engelleniyor

Whale Alert, BTC dolandırıcılarının son zamanlarda yaptığı yüksek profilli Twitter hesaplarının hacklenmesi nedeniyle şu anda uygulanmakta olan anti-hacking önlemlerinin bot ekibinin otomatik veya manuel olarak transfer haberlerini göndermesini engellediğini belirterek değişikliği açıkladı.

Hesap tarafından yayınlanan tweet’ler, balinaları, dolandırıcılar ve diğerleri tarafından büyük fon transferlerini rapor ettiğinde, genellikle topluluk içinde hararetli tartışmalara neden oldu.

Whale Alert ekibi, Twitter’ın tüm güvenlik sorunlarının yakında çözülmesini umduklarını dile getirerek, belki de botun Twitter çalışmalarına daha sonra devam edebileceğini söyledi. Whale Alert herkesi Telegram hesaplarına davet etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner