Yükleniyor...

Son Umutsuzluk Dalgası Bitcoin Fiyatını 3.000 Doların Altına İtebilir

Kripto para danışmanlık firması BitOoda'nın kurucusu ve CEO'su Tim Kelly, son umutsuzluk dalgasının Bitcoin fiyatını 2.

Bitcoin Fiyatı 2019

Kripto para danışmanlık firması BitOoda’nın kurucusu ve CEO’su Tim Kelly, son umutsuzluk dalgasının Bitcoin fiyatını 2.000 doların ortalarında bir seviyeye götürebileceğini söyledi.

2.400 Dolara Kadar Düşebilir

Yanılma ihtimalinin bulunduğunu belirten Kelly, piyasanın toparlanmaya başlamadan önceki son umutsuzluk dalgasının Bitcoin fiyatını 3.000 doların altına düşüreceğini beklediğini söyledi. Kelly ayrıca, 2.400 ila 2.800 dolar arasında bir fiyat aralığını işaret etse de kısa vadeli bir yükseliş trendi ile Bitcoin fiyatının 4.030 ila 4.300 dolar aralığına geri dönebileceğini öne sürdü. Son olarak BitOoda CEO’su, Bitcoin’in 5.600 dolar ila 6.000 dolar arasında bir destek seviyesini bulabileceğini de iddia etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Twitter’da büyük bir takipçi kitlesi bulunan kripto para analisti DonAlt, Twitter üzerinden Bitcoin fiyatına ilişkin son tahminlerini geçtiğimiz günlerde paylaştı. DonAlt, Bitcoin’in beklediği gibi direnç gösterdiğini söylerken, 3.750 doların direnç, 3.530 doların destek seviyesinin olduğu tahmininde bulundu.

Tüm bunlarla birlikte önde gelen kripto para analistlerinden ve piyasa yorumcularından Murad Mahmudov, 4 Şubat’ta Bitcoin ile ilgili atılan tweet sayısının 2014’teki aynı seviyeye düştüğünü söylemişti. Mahmudov, Bitcoin ile ilgili atılan tweet sayısının 2016’daki tweet sayısından daha düşük olduğu için hiçbir şeyin değişmemiş gibi olduğunu belirtmişti.

Haberi hazırladığımız sırada Bitcoin fiyatı 3.625 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Hafta başından bu yana Bitcoin fiyatı yüzde 10 oranında arttı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x