Yükleniyor...

Soneva Tatil Köylerinde Kripto Ödeme Kabul Edilecek

Lüks tatil köyü zinciri Soneva, Maldivler ve Tayland'daki tesislerinde artık Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ödemeleri kabul edilecek.

Soneva Tatil Koylerinde Kripto Odeme Kabul Edilecek

Lüks tatil köyü zinciri Soneva, Maldivler ve Tayland’daki tesislerinde artık Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ödemeleri kabul edilecek.

Kripto paraların dünya genelinde kabul görmesi, her alanda bir girişim ayağı oluşturabiliyor. Konaklama sektör örneklerinden biri de Soneva tarafından geldi. Soneva, tesislerinde artık kripto para birimleriyle ödeme kabul edilecek.

Soneva, Kripto Ödemelerini Başlatıyor

Soneva, ödeme çözümleri sağlayıcısı TripleA ve ödeme platformu sağlayıcısı Pomelo Pay ile otelcilik sektörünü kripto ile bir araya getiriyor. Daha geniş bir ödeme yöntemini kabul ederek lüks seyahati daha erişilebilir hale getirmek isteyen şirket, ziyaretçilerin fiyat dalgalanmalarından endişe duymadan kripto para birimlerinde ödeme yapmalarını sağlayacak.

Temassız ödeme sistemi Pomelo Pay ve kripto ödeme hizmeti sağlayan TripleA teknolojileriyle, kullanıcılar QR kodları ve ödeme bağlantıları aracılığıyla BTC ve ETH işlem yapabilecekler.

Soneva’nın finans müdürü ve CEO yardımcısı Bruce Bromley şunları söyledi:

“Soneva ile konaklama endüstrisinde her zaman öncü olmaya çalıştık, kripto para birimlerini ödeme yöntemi olarak kabul etmek, uluslararası misafirlerimizin dünyanın her yerinden kolayca ödeme yapmalarını sağlamak öncülüğümüzün bir başka örneğidir”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner