Yükleniyor...

Sosyal Medya Üzerinden Bitcoin (BTC) Yollamanızı Sağlayan Bottlepay, 15 Milyon Dolarlık Kaynak Elde Etti

Lightning ağı üzerine inşa edilen ödeme platformu, ucuz ve hızlı Bitcoin (BTC) işlemlerine olanak sağlıyor.

bitcoin app bottlepay is back from the dead with a new lightning app

Lightning ağı üzerine inşa edilen ödeme platformu, ucuz ve hızlı Bitcoin (BTC) işlemlerine olanak sağlıyor.

Bitcoin ödeme platformu Bottlepay, salı günü 15 milyon dolarlık fonlama topladı.

-Katılımcıların içinde Brevan Howard hedge fonu kurucusu Alan Howard ve Goldman Sachs ortağı risk sermaye firması FinTech Collective, New York Digital Assets sahibi ve girişimci Phil Doye bulunuyor.

-Bottlepay, elde edilen fonun ekibin genişletilmesi ve platformun kullanışlılığını ve uluslararası erişimini artırmak için harcayacaklarını açıkladı.

-Bottlepay, Bitcoin tabanlı ödemeler ve itibari paraların gerçek zamanlı dönüştürülmesine olanak tanımayı hedefliyor. Ayrıca kullanıcılar, Twitter, Reddit ve Discord üzerinden mikro ödeme yapabilirler.

-10 Şubat’ta piyasaya sürülen uygulama, ucuz ve hızlı Bitcoin işlemlerine olanak sağlıyor. Bottlepay’in CEO’su Mark Webster, şu ifadeleri kullandı:

“71 milyon dolarlık değerleme ile 15 milyon dolar fon alan uygulama, Bottlepay’in hırsı, çabası ve yatırılan kaynağın devrim yaratan ödeme altyapılarına bağlılığımızın göstergesidir.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner