Yükleniyor...

Sotheby’s’ten Şimdiye Kadarki En Büyük NFT Müzayedesi

Sotheby's, önümüzdeki hafta düzenleyeceği müzayede ile şimdiye kadarki en fazla sayıda sunulan NFT açık artırması rekorunu kıracak.

sothebys

Sotheby’s, önümüzdeki hafta düzenleyeceği müzayede ile şimdiye kadarki en fazla sayıda sunulan NFT açık artırması rekorunu kıracak.

Şirket türünün “şimdiye kadarki en büyük” satışıyla 3AC’nin “Grails” adlı NFT koleksiyonundan daha fazla NFT’yi müzayedeye çıkaracak.

Sotheby’s, Türünün En Büyük NFT Satışına Hazırlanıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sotheby’s, önümüzdeki ay düzenleyeceği açık artırmada, türünün “şimdiye kadarki en büyük” satışıyla 3AC’nin “Grails” adlı NFT koleksiyonundan daha fazla NFT’yi müzayedeye çıkaracak. Bu koleksiyonda yer alan düzinelerce NFT, eski sahibi olan kripto hedge fonu Three Arrows Capital’e aitti. Sotheby’s, bu satıştan 5 milyon doların üzerinde bir gelir elde etmeyi hedefliyor.

NFT 2

Dijital sanat uzmanları, önümüzdeki ay gerçekleşecek müzayedede, artık mevcut olmayan Three Arrows Capital’in “Grails” koleksiyonundan mavi çipli, NFT’leri satın alma fırsatına sahip olacak. Sotheby’s, toplamda 37 “Grails” NFT’sini müzayedeye çıkaracak ve bu etkinliği “şimdiye kadarki en büyük dijital sanat canlı müzayedesi” olarak adlandıracak. Satışlardan 5 milyon doların üzerinde bir miktar bekleniyor.

Açık artırmaya sunulan NFT’ler, eski sahipleri olan Three Arrows Capital’ın geçmişte büyük kripto risk sermayesi yatırımcısı olması ve ticaret mağazasının iflas etmesiyle ilgili olarak ilgi çekici bir hikayeye sahiptir. NFT’ler, Temmuz ayında başlayan iflas süreci kapsamında el konulan varlıklar arasında yer aldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x