Yükleniyor...

XRP Fiyatında Son Durum Ne? Spark Airdrop Snapshot’ı Fiyatı Nasıl Etkiledi?

Bugün saat 03:00’te XRP sahiplerinin heyecanla beklediği snapshot alımının gerçekleşmesinin ardından XRP, ani bir satış ile karşılaştı ve 0.5100 dolar seviyesine kadar geriledi

spark airdrop snapshoti sonrasi xrp fiyatinda son durum

Bugün saat 03:00’te XRP sahiplerinin heyecanla beklediği snapshot alımının gerçekleşmesinin ardından XRP, ani bir satış ile karşılaştı ve 0.5100 dolar seviyesine kadar geriledi. Dün akşam yaşanan düşüş ile birlikte XRP, son 24 saatteki kaybını %5.05’e çıkardı. XRP yayın saati itibariyle 0.5262 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP, geçtiğimiz birkaç hafta boyunca bazı sert fiyat hareketleri görmüş ve kripto paranın uzun yıllar orada kaldığı 0.21 ila 0.30 dolar arasındaki işlem aralığının üzerine çıkması ile parabolik bir yükseliş trendi göstererek Coinbase gibi bazı borsalarda 0.90 dolara kadar yükselmesine neden olmuştu.

Bununla birlikte XRP, bu yükseliş ivmesini kaybetmiş ve 0.50 civarına demirleyerek önemli kazanımlarının bir kısmını silmişti. Yakın vadede trendlerin nerede olduğu, şüphesiz boğaların bu fiyat seviyesini savunmaya devam edip edemeyeceğine bağlı olacak gibi görünüyor.

Airdrop Tamamlanınca Sert Bir Düşüş Yaşanabilir

Bu yükseliş trendini destekleyen temel olaylardan biri ise, bu ralli için yaygın olarak katalizör olarak görülen XRP sahiplerinin yararlanabileceği Spark Airdrop’u idi. Veriler, Spark Airdrop’u nedeniyle cüzdan sayısında sert bir yükseliş olduğunu ve XRP henüz çok büyük bir düşüş görmediği için bir biriktirme aşaması gerçekleştiğini gösteriyor. Bu durum airdrop tamamlandığı zaman sert bir düşüşe neden olabilir. 

XRP Boğaları Yoğun Satışı Engelliyor

XRP, şu anda 0.52 dolar seviyesindeki fiyatıyla %5’lik bir kayba işaret ediyor. Bu, son birkaç gündür işlem gördüğü fiyatın oldukça yakınınında.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x