Yükleniyor...

Spark (FLR), Ripple’ın (XRP) Yasal Sorunlarından Etkilenecek mi? Topluluk Açıkladı

Spark (FLR) topluluğu tarafından yönetilen Twitter hesabı, Flare ve Spark (FLR) token’ının XRP'nin SEC kurumu ile yaşadığı yasal çatışmadan bir şekilde etkileneceği konusundaki popüler düşüş yanlısı anlatıyı reddetti.

spark flr ripplein xrp yasal sorunlarindan etkilenecek mi topluluk acikladi

Spark (FLR) topluluğu tarafından yönetilen Twitter hesabı, Flare ve Spark (FLR) token’ının XRP’nin SEC kurumu ile yaşadığı yasal çatışmadan bir şekilde etkileneceği konusundaki popüler düşüş yanlısı anlatıyı reddetti.

Salı günü Brad Conway adlı bir Twitter kullanıcısı, Flare Networks yönetiminden, FLR token airdrop’unun ayrıntılarını ve borsalardaki kullanılabilirliğini açıklığa kavuşturmasını istedi. Kullanıcı ayrıca, XRP’yi hali hazırda delist eden borsalar hakkında endişelerini dile getirdi.

Daha önce aktardığımız üzere, ABD’nin menkul kıymet düzenleyici kurumu SEC, Ripple Inc., Brad Garlinghouse ve Chris Larsen’i yasadışı bir menkul kıymet olarak ilan ettiği XRP’den gelir elde etmekle suçluyor. Bu suçlamalar kamuoyuna duyurulduğunda, bazı kripto para borsaları XRP alım satımını durdurmaya karar verdi.

FLR ve XRP Ayrı Şeyler

Flare topluluğu, FLR ve XRP’nin “ayrı şeyler” olduğunu açıkladı. Bu nedenle Flare Network, Ripple’ın yasal sorunlarından etkilenmeyecek.

Bununla birlikte, FLR tokenları henüz piyasaya sürülmedi. Ancak Bitrue’nun dahil olduğu XRP odaklı bazı borsalarda yalnızca IoU’lar şeklinde alım satım yapılabilir.

Artık Airdrop Yok

Flare Networks ana ağını etkinleştirdiğinde, listeleme duyuruları gelecektir. CEO Hugo Philion ile yakın zamanda yapılan bir röportaja göre Flare, Mayıs 2021’de başlayabilir.

Ayrıca, Flare Networks ekibi ek bir airdrop için herhangi bir plan paylaşmadı. Tek yasal token dağıtımı, Flare ana ağının lansmanından sonra gerçekleşecek. Bu dağıtım için gerekli olan anlık görüntü (snapshot) 12 Aralık 2020 tarihinde alındı.

FLR token’larının ilk kısmı (%15), Flare (FLR) lansmanından bir ay sonra dağıtılacak. Geri kalanı dağıtım ise 24-36 ay içinde gerçekleştirilecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x