Yükleniyor...

Spotify Kripto Para Kabul Etmeye mi Hazırlanıyor?

320 milyon kullanıcıyla dünyanın en büyük müzik abonelik hizmeti olan Spotify, Payments Strategy & Innovation ekibine katılmak üzere bir yönetici yardımcısı arıyor

spotify kripto para kabul etmeye mi hazirlaniyor

320 milyon kullanıcıyla dünyanın en büyük müzik abonelik hizmeti olan Spotify, Payments Strategy & Innovation ekibine katılmak üzere bir yönetici yardımcısı arıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni adayın “dağıtılmış defter teknolojisi, blokzincirleri, kripto para birimleri, sabit paralar, merkez bankası dijital para birimleri (CBDC’ler) ve diğer dijital varlıklardan oluşan ekosistemdeki yeni fırsatların ve yeniliklerin daha fazla değerlendirilmesini sağlayacağı” ifade edildi.

Ayrıca “blokzinciri/dijital varlıklarda stratejiler ve çözüm geliştirmede kapsamlı deneyime ve küresel ölçekte katılımı teşvik etme iştahına” sahip olması gerektiği belirtiliyor.

Bununla birlikte aday “Spotify’ın Libra Derneği ile etkileşimine de liderlik edecek.”

Bu ilan, Spotify’ın Bitcoin ve diğer kripto para birimleri ile ödeme kabul etmeye hazırlanabiliyor olabileceği şeklinde yorumlandı. Gelişme ise, PayPal’ın gelecek yıl 26 milyon satıcıya sunulacak olan kripto entegrasyonunun hemen ardından geldi.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x