Yükleniyor...

Spotify, Token Entegreli Müzik Çalma Listelerini Test Ediyor

Dünyaca ünlü olan müzik platfomu Spotify, token entegreli müzik çalma listelerinin testine yönelik faaliyetlerin başladığını duyurdu.

spotify

Dünyaca ünlü olan müzik platfomu Spotify, token entegreli müzik çalma listelerinin testine yönelik faaliyetlerin başladığını duyurdu.

Spotify yaptığı açıklamayla, şuan için geliştirme aşamasında olan uygulamanın, yalnızca Almanya, ABD, Birleşik Krallık, Yeni Zelanda ve Avustralya’da ikamet eden Android kullanıcıları için aktif olduğu ifade etti.

Spotify’dan Token ve NFT’lere Yönelik Dev Hamle!

En çok kullanılan ve en popüler müzik platformu olan Spotify, token ve NFT teknolojileri hakkında çalışma faaliyetlerinin devam ettiğin bildirdi.

Spotify, yaptığı açıklamalar ve sosyal medya üzerindeki paylaşımları ışığında, dinleyicilerin token ve b sahiplerinin cüzdanlarını bağlamasıyla birlikte platformda ayrıcalıklar kazanabileceğini vurguladı. Spotify, NFT ve token sahibi olan dinleyicilerin, uygulamayı cüzdanlarına bağlayarak “token teknolojili müzik çalma listeleri” oluşturabileceğini belirtti.

shutterstock 1943413315

Spotify‘ın sunmuş olduğu şuan için pilot aşamasında olan bu uygulama, Fluf, Moonbirds, Kingship ve Overlord topluluklarının token sahibi olan kullanıcları tarafından aktif olarak kullanılabiliyor. Beriltilen çalma listeleri üç aylık süreç boyunca aktif olarak güncelleme alacak. Ayrıca uygulamaya yalnızca topululuk üyelerine sunulan özel bir bağlantıyla erişilebilecek.

Dünyanın en çok kullandığı müzik platformu Spotify, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile bu gelişmeleri doğruladı;


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x