Yükleniyor...

Square, Yeniden Bitcoin (BTC) Satın Almayı Planlamıyor

Ödeme şirketi Square'in baş yatırım sorumlusu Amrita Ahuja, Financial News'e daha fazla Bitcoin (BTC) satın alma planlarının bulunmadığını söyledi.

btc 3

Ödeme şirketi Square’in baş yatırım sorumlusu Amrita Ahuja, Financial News’e daha fazla Bitcoin (BTC) satın alma planlarının bulunmadığını söyledi.

“Şu anda başka bir satın alma işlemi gerçekleştirmemiz için herhangi bir planımız yok. Bu noktada hazine açısından nerede olduğumuzu değerlendireceğimiz bir plan söz konusu değil.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Square, Mayıs ayı başlarında Bitcoin yatırımlarından 20 milyon dolarlık bir değer kaybı bildirdi. Ancak Square, genel şablonda Bitcoin yatırımlarından oldukça önemli kazançlar sağlamış durumda.

Jack Dorsey’in şirketi, Ekim ayında 50 milyon dolarlık Bitcoin satın aldı. Şirket Şubat ayında tekrar 170 milyon dolarlık bir satın alma işlemi gerçekleştirdi.

Yeşil Enerji Teşvik Edilmeli

Ahuja ayrıca Bitcoin’in karbon izinin dikkate alınması gerektiğini iddia ederek, yeşil enerjinin daha fazla benimsenmesini teşvik ediyor.

Bitcoin’in karbon izi konusu, Tesla’nın açıklamasının ardından geldi. Şirket Bitcoin’in çevreye verdiği zarar sebebiyle, varlık ile ödeme almayı askıya aldıklarını duyurmuştu.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
METİN ATİLLA
METİN ATİLLA
1 yıl önce

Dünya üzerinde sadece Elon Musk değil, büyük devletlerin başındaki kişiler dahil olmak üzere manüple, speküle ne derseniz deyin oynuyorlar. Kripto para madenciliği dünyada YENİLENEBİLİR ENERJİ kaynakları ile yapılırken, dünya üzerinde atmosfere üretim sırasında zararlı gazların salındığı haberi tamamen para babalarının KRİPTO PARA üzerinden kazanmalarına yönelik manüplasyond Tabi dünyada bunu kaç kişi takip eder o da ayrı. Tamamen soyguna yönelik, halkların cebindekini almak için yapılan suni ZARAR HABERLERİ. Seyredin bakın BAŞTA BİTCOİN OLMAK ÜZERE TÜM KRİPTO PARALAR NASIL DÜŞECEK.

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x