Yükleniyor...

The Sandbox, Bankacılık Devi Standard Chartered ile Ortaklık Kurdu

The Sandbox, Hong Kong'un metaverse'deki kültürel merkezi Mega City 2 için bankacılık devi Standard Chartered ile ortaklık kurdu.

standard chartered hong kongun metaversedeki kulturel merkezi mega city 2ye katilacak

The Sandbox, Hong Kong’un metaverse’deki kültürel merkezi Mega City 2 için bankacılık devi Standard Chartered ile ortaklık kurdu.

Geleneksel şirketler metaverse alanına ilgi göstermeye devam ediyor. Bunlardan sonuncusu, İngiliz bankacılık devi Standard Chartered oldu. Gelişmeye göre banka, Hong Kong’un metaverse’deki kültürel merkezinin ikinci aşaması olan Mega City 2’ye katılacak. Animoca Brands yan kuruluşu The Sandbox tarafından yapılan açıklamaya göre Mega City’nin ikinci aşamasına Standard Chartered’ın yanı sıra Ocean Park, Regal Hotels Group, Tatler Asia, EVI, Brinc, MADworld, Gameone, Chord Hero, Time Gates of Hong Kong Pop Culture ve UFO School gibi isimler de katılacak.

The Sandbox’ın kurucu ortağı ve COO’su Sebastien Borget konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Yeni ortaklarımız, Hong Kong’u çok kültürlü, canlı bir şehir yapan şeylerin en iyilerinden bazılarını getirirken, açık bir metaverse inşa etme konusundaki yaratıcı vizyonumuzu paylaşıyor. Benzersiz sanal deneyimler sunmak için The Sandbox platformu aracılığıyla kendilerini yeniden keşfediyor ve yenilik yapıyorlar.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
1
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x