Yükleniyor...

Star Wars ve Wolf of Wall Street NFT’leri Ethereum’a Geliyor

Dijital koleksiyonlar Marvel ve DC Çizgi roman sanatçısı Rob Prior tarafından yaratılacak ve Mogul Productions aracılığıyla müzayedede satılacak.

star wars nft

Dijital koleksiyonlar Marvel ve DC Çizgi roman sanatçısı Rob Prior tarafından yaratılacak ve Mogul Productions aracılığıyla müzayedede satılacak.

Marvel ve D.C. Çizgi roman sanatçısı Rob Prior, Ethereum’da başlatmak için filmden ilham alan bir dizi NFT oluşturuyor. NFT’ler, Mogul Productions platformu üzerinden açık artırmaya çıkarılacak. İlk üç parça Star Wars, Marvel Universe ve Wolf of Wall Street’ten ilham alacak.

Mogul Productions, bir dizi ikonik filmden ilham alan sanat eserlerini simgeleştiriyor. Çalışmalarında Marvel ve D.C. Comics için parçalar sunan bir sanatçı olan Rob Prior, klasik filmlerden esinlenen bir NFT koleksiyonu yaratıyor.
Popüler görsel yaratıcı, Star Wars, Marvel ve The Wolf of Wall Street’ten esinlenen üç parçadan oluşan seriyi piyasaya sürüyor.

Eserler, film yaratıcılarını, hayranlarını ve yatırımcıları birbirine bağlamak için bir DeFiFi (merkezi olmayan film finansmanı) platformu olarak tanımlayan bir proje olan Mogul Productions aracılığıyla açık artırmaya çıkarılacaklar.
Mogul Productions’ın CEO’su Gagan Grewal, işbirliği hakkında şunları söyledi:

“Amacımız, daha harika filmlerin çekilmesini sağlamak için yaratıcıları, hayranları ve finansörleri tek bir alanda bir araya getiren bir eğlence ekosistemini desteklemek. NFT müzayedesinin filmden ilham alan sanat eserleri ve blok zincirinin birleşmesini anmanın mükemmel bir yolu olduğunu görüyoruz.”

Prior, hareketin bir parçası olarak Mogul Productions danışma kuruluna da katıldı. Çalışmasını belirtme hevesinden bahsetmişken, şunları söyledi:

“Artık ona blok zincirinde kalıcı bir dijital yaşam vererek sanatı ölümsüz kılabilmemiz inanılmaz. Tasarımlarımı eğlence topluluğunun üyeleriyle paylaşmak için Mogul ekibiyle çalışma konusunda daha hevesli olamazdım.”

Prior ile yapılan NFT airdrop’u, Mogul Productions’ın bir sanatçıyla ilk büyük ortaklığıdır. Grewal, Crypto Briefing’e, Prior’ın kariyerini onu işbirliği için “doğal bir uyum” haline getirdiğini söyledi. Önceki çalışmaların en dikkate değer eseri Marvel, D.C. Comics, Star Wars: The Force Awakens ve Game of Thrones gibi başlıkların parçalarını içeriyor. Grewal, “Rob’un çalışmaları kendi adına konuşuyor” ifadelerini kullandı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x