Yükleniyor...

Starbucks, Web3 Girişimi Odyssey’i Tanıttı

Küresel kahve şirketi Starbucks, NFT biçiminde dijital koleksiyon pulları satın alımına olanak sağlayan ödül programı Odyssey'i tanıttı.

Starbucks Web3 Girisimi Odysseyi Tanitti

Küresel kahve şirketi Starbucks, NFT biçiminde dijital koleksiyon pulları satın alımına olanak sağlayan ödül programı Odyssey’i tanıttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Starbucks, Mayıs ayında benzersiz deneyimler, topluluk oluşturma ve müşteri katılımı sağlayan bir NFT koleksiyonu başlatma planlarını duyurduğunda bir Web3 deneyimi geliştireceğinin ipuçlarını vermişti. Starbucks, başlattığı kullanıcı odaklı programın adını Odyssey koydu.

Starbucks, Polygon Tabanlı Odyssey Uygulamasını Duyurdu

Starbucks Odyssey, müşteri odaklı ve devamlılık sağlamak amaçlı tasarlandı. Müşterilerin NFT biçiminde tahsil edilebilir pullar satın alması için kullanılacak.

Starbucks girişimi Odyssey de Ethereum ağının üzerinde yer alan bir ölçeklendirme aracı Polygon’un Proof-of-Stake ağı üzerine kurulacak.

Müşteriler, bugünden itibaren Starbucks Odyssey’e erişim elde etmek için bekleme listesine katılmaya davet edilecek.

starbucks nft

Web3 hareketinin Starbucks’ın müşteri tabanının genç tarafını çekme ve elde tutma çabasının bir parçası olduğunu söyleyen Starbucks’ın kurucusu ve CEO’su Howard Schultz daha önce konuyla ilgili şunları söylemişti:

“Müşteri tabanımızın yaşlandığı ve daha genç insanlarla daha az alakalı bir duruma sahip olduğumuz bir işte olmak istemiyoruz. Tarihimizde hiç olmadığı kadar, bugün Z kuşağı ile ilgileniyoruz”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x