Yükleniyor...

Stargate, Kava ağında faaliyetlerini genişletiyor

Önde gelen çok zincirli likidite katmanı ve ömür boyu işlem hacmi 18 milyar doları aşan yerel varlık köprüsü Stargate, artık Cosmos-Ethereum birlikte çalışabilen Katman 1 olan Kava Chain'de konuşlandırıldı.

photo 2023 08 29 08.49.41

Önde gelen çok zincirli likidite katmanı ve ömür boyu işlem hacmi 18 milyar doları aşan yerel varlık köprüsü Stargate, artık Cosmos-Ethereum birlikte çalışabilen Katman 1 olan Kava Chain’de konuşlandırıldı. Bu entegrasyon, Tether’in özel olarak yayınlanan Cosmos-yerel USDt’sinin erişimini genişletecek Kava Zinciri’nden Ethereum ekosistemine ve ötesine.

Stargate’in Ethereum ağlarını bağlamadaki başarısı, bir sonraki en çok kullanılan köprüden 300 kat daha fazla TVL ile benzersizdir. Stargate’in Kava Chain’de konuşlandırılması, DeFi kullanıcılarına USDt’yi Cosmos ve Ethereum ekosistemleri arasında taşımanın en güvenli ve verimli yolunu sunuyor.

Entegrasyon, Stargate’in herhangi bir zincirindeki kullanıcıların Kava Chain’deki USDt’ye ve Cosmos’un Blockchain İnterneti’ndeki her uygulama zincirine erişmesini sağlar. Tek tıklamayla transferler ve takaslar gibi kullanım kolaylığı özellikleri, birleşik likidite ve anında garantili kesinlik ile birleştiğinde, USDt sermaye geçişini verimli ve basit hale getirir. Stargate’in yerel varlık işlem yetenekleri, Cosmos ekosistemiyle daha doğrudan ve verimli bir bağlantı sağlar.

Kava Chain Kurucu Ortağı Scott Stuart, “Kava Chain’in, Tether için özel yerel USDt merkezi haline gelmesinden bu yana 90 milyon yerel USDt ihraç edilmesiyle etkileyici bir büyüme kaydetti” dedi. “Kava Chain’in artık Stargate’te olmasıyla, daha önce Kava’nın belirli özelliklerine erişimi kısıtlı olan hem perakende hem de kurumsal kullanıcılar artık USDt ile çok daha geniş bir fırsat yelpazesine sahip.”

Stargate’in katılımı, Kava Chain’in USDt entegrasyonuyla birleştiğinde, büyümeyi teşvik etme, likiditeye maruz kalmayı artırma ve Kava Chain ve Cosmos ekosistemlerini ilk kez benzeri görülmemiş bir şekilde daha geniş pazarlara açmayı vaat ediyor.

Kava Chain Hakkında

Kava Zinciri, Ethereum’un geliştirici gücünü Cosmos’un hızı ve birlikte çalışabilirliği ile tek, ölçeklenebilir bir ağda birleştiren güvenli, ışık hızında bir Katman 1 blok zinciridir. Yeniliği ve büyümeyi teşvik etmeye kararlı olan Kava Chain, dünya çapındaki geliştiriciler ve kullanıcılar için güvenilir bir seçimdir.

Yıldız Geçidi Hakkında

Stargate, Omnichain DeFi’nin kalbinde yer alan tamamen şekillendirilebilir bir likidite taşıma protokolüdür. Stargate ile kullanıcılar ve dApp’ler, protokolün birleşik likidite havuzlarına anında garantili kesinlik ile erişirken yerel varlıkları zincirler arası aktarabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x