Yükleniyor...
Sponsored

StarkNet Tabanlı Braavos, 10 Milyon Dolar Topladı

Ethereum ölçeklendirme platformu StarkNet üzerinde ortaya çıkan Braavos, katıldığı bir yatırım turundan 10 milyon dolarlık fon topladı.

StarkNet Tabanli Braavos 10 Milyon Dolar Topladi

Ethereum ölçeklendirme platformu StarkNet üzerinde ortaya çıkan Braavos, katıldığı bir yatırım turundan 10 milyon dolarlık fon topladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethereum ölçeklendirme projelerine olan ilgi günden güne artıyor. Aptos, Optimism, Arbitrum gibi projelerden sonra StarkNet de yatırımcıların radarına girdi. StarkNet, tüm uygulamaları tek bir yerde birleştirecek olan evrensel bir platform olarak karşımıza çıkıyor. StarkNet, çözüm odaklı ağ yapısı ve geliştirilmiş yeni teknolojisiyle şimdiden yatırımcılar tarafından yoğun ilgi görmeye başladı. Ayrıca, ağ tabanında proje oluşturan girişimci sayısında da artış yaşanıyor.

StarkNet Tabanlı Braavos İddialı Geliyor

StarkNet tabanlı kripto cüzdanı Braavos, daha kullanıcı dostu bir cüzdan arayüzü oluşturmak istiyor. Android ve iOS cihazlar için yapılacak geliştirmenin yanı sıra, web tarayıcısından da kullanım imkanı sunacak.

Braavos, kripto sektörüne odaklanmış yatırım devi Pantera Capital eşliğinde bir yatırım turuna katıldı. Bu turda, 10 milyon dolarlık fon desteği elde etti. Turdaki diğer yatırımcılar arasında, Road Capital, DCVC, CryptoCom, Matrixport ve BH Digital de yer alıyor. Ayrıca yatırım turunda StarkNet yaratıcısı Starkware de bulundu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x