Yükleniyor...

Stasis, Euro Destekli Stablecoin’i XRP Ledger ile Entegre Etti

Malta merkezli start-up Stasis, euro destekli bir stablecoin ile XRP Ledger entegrasyonunu tamamladı.

Stasis Euro Destekli Stablecoini XRP Ledger ile Entegre Etti

Malta merkezli start-up Stasis, euro destekli bir stablecoin ile XRP Ledger entegrasyonunu tamamladı.

Ripple, bu yılın başlarında Stasis’in XRP Ledger’da euro destekli bir stablecoin sunacağını duyurmuştu. Uzun bir sürenin ardından EURS ve XRP Ledger entegrasyonu gerçekleşti. Entegrasyonun yanı sıra iki şirket arasında teknik bilgi aktarımı da yapılacak.

Stasis, Euro Destekli Stablecoin’i XRP Ledger’a Entegre Etti

Stasis, euro destekli stablecoin EURS ile XRP Ledger entegrasyonunu tamamlandığını duyurdu.

XRP Ledger, uluslararası ödeme şirketi Ripple tarafından geliştirilen açık kaynaklı bir blockchain ağı. Stasis de blockchain ağını euro destekli EURS ile entegre ederek uluslararası ödemeleri daha ucuz ve daha hızlı hale getirmenin yanı sıra ölçeklenebilirliği iyileştirmeyi amaçlıyor.

Stasis CEO’su Gregory Klumov yaptığı açıklamada şunlara yer verdi:

“EURS temeline yeni bir tuğla daha eklendi ve bu stablecoin’lerin benimsenmesinin bir sonraki döngüsü için varlığımızı sağlamlaştıracak. Devam eden ortaklığımız, daha iyi bir finansal katılım sağlamak için XEP’nin yeni ortaya çıkan fırsatlarının yanı sıra Web3 alanının değerleriyle gerçekten uyumlu olan stablecoin altyapısı ve hizmetlerini keşfetmeye odaklanacak.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner