Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Blockchain Haberleri Steemit Çalışanlarının Yüzde 70'i İşten Çıkarıldı!

Steemit Çalışanlarının Yüzde 70’i İşten Çıkarıldı!

ABONE OL:google-news

Blockchain tabanlı sosyal medya girişimi Steemit, kripto para piyasasında uzun süredir devam eden ve etkisini iyiden iyiye hissettiren ayı piyasasını gerekçe göstererek çalışanlarının yüzde 70’ini işten çıkardığını açıkladı.

Steemit’in kurucusu ve CEO’su Ned Scott, yaptığı açıklama ile “Ekibimizi oluştururken piyasa koşullarının bu kadar kötüye gidebileceğini düşünmemiştik. Bu nedenle ekibimizin yüzde 70’inden fazlasını işten çıkarmak ve yeniden yapılanmaya gitmek zorunda kaldık.” dedi.

Steemit, içerik üreticilerine ve yayıncılarına STEEM adı verilen token ile ödüllendiren, Blockchain teknolojisi temelli bir sosyal medya platformu olarak oldukça yenilikçi bir yapıya sahip.

2016 Mart’ta piyasaya sürülen Steemit, başlangıçta 157 milyon dolarlık piyasa değeri ile en büyük 6 kripto para projesinden biriydi. Güncel piyasa değeri 106 milyon dolar olduğu belirtilen Steemit, bu piyasa değeri ile 48. sırada yer alıyor.

Ned Scott, Steemit’in mevcut piyasa koşullarıyla mücadele etmeyi sürdüreceğini söyleydi. Scott, “Hayatta kalmaktan, misyonu canlı tutmaktan ve harika topluluklar oluşturmaktan daha fazla istediğim hiçbir şey yok.” şeklinde sözlerini devam ettirdi.

Yenilikçi sosyal medya platformunun faaliyetlerini sürdürmek için depolama ve enerji maliyetlerini düşürecek çözümlere gideceği belirtiliyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar