Anasayfa Haberler Stellar Vakfı 120 Milyon Dolar Değerinde 2 Milyar Adet XLM Dağıtacak!

Stellar Vakfı 120 Milyon Dolar Değerinde 2 Milyar Adet XLM Dağıtacak!

Stellar Vakfı’ndan bugün kripto para topluluğunu mutlu edecek bir haberle geldi. Vakıf, yaptığı açıklama ile 2 milyar adet XLM’yi Keybase adlı bir mesajlaşma platformu kullanan kişilere dağıtacağını duyurdu.

Keybase, Telegram ve WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamalarının şifreli bir versiyonu ve uygulamayı kullanacak olan 300 bin kişiye Stellar Vakfı tarafından XLM verilecek. Toplam piyasa değeri ile en büyük 12. kripto para birimi olan XLM, bundan sonraki süreçte tam 20 ay boyunca uygulama kullanıcılarına dağıtılacak. 15 Ekim’den itibaren başlayacak olan airdrop’la her ay toplamda 100 milyon adet XLM dağıtılacak.

Vakıf, her bir Keybase kullanıcısının alabileceği maksimum airdrop limitini 500 dolarlık XLM olarak belirlemiş durumda. Airdrop’tan faydalanmak ve bedava XLM almak isteyenlerin Keybase uygulamasını indirmeleri ve hesap açarak profillerini doğrulamaları gerekiyor.

Doğrulanan her hesap için bir XLM cüzdanı açılacak ve bedava XLM’ler doğrudan bu cüzdana gönderilecek. XLM sahipleri aynı zamanda uygulama üzerinden birbirlerine XLM alma ve gönderme imkanına da sahip olacaklar.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları