Stellar Vakfı 120 Milyon Dolar Değerinde 2 Milyar Adet XLM Dağıtacak! • Coinkolik
Yükleniyor...

Stellar Vakfı 120 Milyon Dolar Değerinde 2 Milyar Adet XLM Dağıtacak!

Stellar Vakfı'ndan bugün kripto para topluluğunu mutlu edecek bir haberle geldi.

Bedava Stellar XLM

Stellar Vakfı’ndan bugün kripto para topluluğunu mutlu edecek bir haberle geldi. Vakıf, yaptığı açıklama ile 2 milyar adet XLM’yi Keybase adlı bir mesajlaşma platformu kullanan kişilere dağıtacağını duyurdu.

Keybase, Telegram ve WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamalarının şifreli bir versiyonu ve uygulamayı kullanacak olan 300 bin kişiye Stellar Vakfı tarafından XLM verilecek. Toplam piyasa değeri ile en büyük 12. kripto para birimi olan XLM, bundan sonraki süreçte tam 20 ay boyunca uygulama kullanıcılarına dağıtılacak. 15 Ekim’den itibaren başlayacak olan airdrop’la her ay toplamda 100 milyon adet XLM dağıtılacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Vakıf, her bir Keybase kullanıcısının alabileceği maksimum airdrop limitini 500 dolarlık XLM olarak belirlemiş durumda. Airdrop’tan faydalanmak ve bedava XLM almak isteyenlerin Keybase uygulamasını indirmeleri ve hesap açarak profillerini doğrulamaları gerekiyor.

Doğrulanan her hesap için bir XLM cüzdanı açılacak ve bedava XLM’ler doğrudan bu cüzdana gönderilecek. XLM sahipleri aynı zamanda uygulama üzerinden birbirlerine XLM alma ve gönderme imkanına da sahip olacaklar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x