Yükleniyor...

STEPN Ekibinin NFT Platformu Mooar Çıktı

STEPN projesinin yaratıcısı Find Satoshi Lab, yenilikçi yapısıyla NFT pazarı Mooar'ı piyasaya sürüyor.

STEPN Ekibinden NFT Pazari Mooar Geliyor

STEPN projesinin yaratıcısı Find Satoshi Lab, yenilikçi yapısıyla NFT pazarı Mooar‘ı piyasaya sürüyor.

Kripto para piyasasıyla birlikte, hızla gelişen bir diğer sektör NFT oldu. Değiştirilemez ürünler, hem yatırım açısından hem de kullanım açısından yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Koleksiyonlar ve pazar yerleri üzerindeki hacmin düşüş yaşaması, artan ilginin önüne geçemedi. Yatırımcıların ilgi gösterdikleri projelerden biri de STEPN oldu. Move to Earn konseptiyle ortaya çıkan STEPN, kısa sürede piyasanın en çok tanınan projeleri arasına girmeyi başardı. Popüler platform, yeni projesi Mooar ile gündeme geldi.

NFT Sektöründe Yeni Bir İsim: Mooar

Kullanıcılarına egzersiz yaparken para kazanma imkanı sağlayan STEPN‘ın yaratıcısı Find Satoshi Lab, yeni projesiyle gündeme geldi. NFT pazarı Mooar’ı duyuran ekip, sanatçılar için daha fazla imkan vadediyor.

Mooar geçtiğimiz hafta ilk adımlarını attı. Birden fazla blockchain platformunu destekleyecek olan proje, kullanıcılarından aylık 30 dolar alacak. Ancak işlemler için, herhangi bir platform ücreti ve gas ücreti talep etmeyecek.

mooar 1

Magic Eden ve LooksRare gibi NFT platformları geçtiğimiz günlerde telif ücretlerini isteğe bağlı hale getirdi. Çoğu sanatçının şikayetçi olduğu durum, Mooar ile çözülebilecek. Yeni proje, kullanıcılardan zorunlu telif ücreti alacak.

Find Satoshi Lab sorumlusu Shiti Mangha, Mooar’ın zorunlu telif ücretlerinden bahsetti. Platform telif ücretleri, içerik oluşturucunun neyi seçtiğine bağlı olarak yüzde 0,5 ila yüzde 10 arasında değişecek.

Mooar, sosyal medya üzerinden hizmetlerine başladığını dile getirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x