Yükleniyor...

StoryCo, Hikaye Anlatımını Web3’e Taşıyor

StoryCo, hikaye anlatımını Web3'e taşımak ve merkeziyetsiz hale getirmek için 6 milyon dolarlık yatırım topladı.

blockchain tabanli storyco yatirim aldi

StoryCo, hikaye anlatımını Web3’e taşımak ve merkeziyetsiz hale getirmek için 6 milyon dolarlık yatırım topladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Web3 hikaye anlatımı platformu StoryCo, yaptığı bir açıklamada şirketin 6 milyon dolarlık tohum yatırımı aldığını duyurdu.

Web3 Hikaye Anlatım Platformu Başka Bir Deneyim Sunmayı Amaçlıyor

StorCo’nun katıldığı yatırım turu, Blockchange Ventures, Flamingo DAO ve United Talent Agency ve William Morris’in Endeavour’daki yöneticilerin katılımıyla kripto yatırım şirketleri Collab + Currency ve Patron tarafından yönetildi.

StoryCo ayrıca 2023’te piyasaya sürülecek olan ilk anlatı deneyimi sunmayı hedeflediği projesi The Disco Ball’u da duyurdu. Bir StoryPass NFT’si ile topluluk üyeleri, yayın öncesi içeriğe erişebilir ve bulmacaları çözebilir, eserler bulabilir ve toplu olarak anlatı deneyimini oluşturabilir olacaklar.

Kurucular Justin ve JP Alanís bir basın açıklamasında, Hollywood’u Web3’e getirmenin başlangıçtaki zorlukları azaltmaya yardımcı olacağını ve sürükleyici, etkileşimli hikaye anlatımı etrafında topluluğu teşvik edeceğini umduklarını söylediler.

Justin ve JP Alanís bir basın açıklamasında şöyle dediler:

“İnanılmaz yeni hikayelerin gelişimini yönlendirecek ve kreatifler ve hayranlardan oluşan topluluğumuzun bu modelin genişlemesine anlamlı bir şekilde katkıda bulunmasına izin verecek yeni bir model inşa ediyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x