Sui (SUI) için Binance Alarmı! • Coinkolik
Yükleniyor...

Sui (SUI) için Binance Alarmı!

Son zamanlarda fud haberler ile gündeme gelen Sui (SUI), yüzde 1 değer kaybettiği takdirde Binance'teki dip fiyatına gelmiş olacak.

DKQTOOC2WBO2XE3YB6OISDX2GE

Son zamanlarda fud haberler ile gündeme gelen Sui (SUI), yüzde 1 değer kaybettiği takdirde Binance’teki dip fiyatına gelmiş olacak.

Kripto ekosistemine sürülürken büyük bir ilgi toplayan SUI, son olarak OKX kampanyasındaki sorunlardan dolayı gözden düşmüştü. OKX’teki sorunların tetiklemiş olduğu SUI, günden güne değer kaybederek Binance’teki en düşük seviyesine gelmiş oldu. Yeni bir proje olmasından kaynaklı olarak henüz grafiği oturmamış olan SUI, destek seviyesinden tepki alamadığı sürece yeni dipler oluşturabilir.

Sui (SUI) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance’teki dip fiyatına giderek yaklaşan SUI, güncel olarak 0,947 dolardan işlem görüyor. SUI, yüzde 1,16’lık bir değer kaybederse, Binance’teki en düşük seviyesine gelmiş olacak. Projenin borsalarda yeni listelenmiş olması, grafik hakkında detaylı bilgiler sunmuyor. Bu yüzden 0,936 dolar desteğinin tutunamaması, SUI için olası bir çöküşü tetikleyebilir. Ayrıca OKX’in düzenlediği SUI kampanyasındaki problemler, fiyata olumsuz yönde etki etmeye devam ediyor.

Piyasanın pozitif haberler ile gündeme gelmesi, SUI’deki teknik analizin çalışması gibi faktörler, SUI fiyatını üst seviyelere taşıyabilir. SUI için izlenebilecek direnç seviyeleri sırasıyla 1,018 – 1,106 – 1,214 – 1,280 – 1,403 ve 1,431 dolardır. Şu an için riskli bir destek seviyesinin hemen üzerinde olan SUI, birçok yatırımcı tarafından takip ediliyor.

Ekran Resmi 2023 06 01 11.23.03


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x