Sui'nin (SUI) İşlem Tahtası, Kafaları Karıştırdı • Coinkolik
Yükleniyor...

Sui’nin (SUI) İşlem Tahtası, Kafaları Karıştırdı

Piyasanın yönüne göre sert fiyatlama yapan Sui'nin (SUI) işlem tahtası, risk yaratmaya devam ediyor.

analiz

Piyasanın yönüne göre sert fiyatlama yapan Sui’nin (SUI) işlem tahtası, risk yaratmaya devam ediyor.

Bitcoin’deki (BTC) volatilitenin artması, en çok Sui’yi (SUI) etkiledi. Kripto paraların trendine göre en sen sert fiyat yapısı sergileyen SUI, son 24 saatte yüzde 18,50 artarak günün en çok yükselen kripto parası oldu. Fakat birkaç gündür BTC’deki satışların başlamasıyla da en çok değer kaybeden kripto para SUI oluyor. SUI’deki bu kripto ticareti neyi ifade ediyor olabilir?

Ekran Resmi 2023 06 17 17.39.22 1

Sui (SUI) Üzerinden Vadeli İşlemlerde Manipülasyon

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin’in doğrultusuna göre hızlı ve hacimli bir şekilde fiyat yapısına sahip olan SUI, vadeli işlemlerden kısmından manipüle ediliyor olabilir. Neredeyse iki haftadır günün en çok yükselen/düşen listesinde ilk sırada yer alan SUI, vadeli işlemlerde en çok ticaret yapılan kripto paralardan biri haline geldi.

Türev piyasalarda çok tercih edilen bir coin olmasından dolayı, piyasanın yönüne göre alınan işlemlerde direkt olarak SUI göze çarpıyor. Bu yüzden trende göre en hızlı hareket edilen kripto para SUI oluyor. Bu olay ile birlikte spot piyasalardaki işlemler, türev piyasaların arkasından gelerek daha büyük bir ticaret baskısı yaratıyor.

OKEX Borsasında Düzenlenen SUI Kampanyasına Tepki Büyüyor

SUI’nin piyasaya sürülmesinden hemen önce bir kampanya düzenleyen OKX, kampanyadaki gerekli koşulları sağlayan kullanıcılara belirli miktarda SUI dağıtacağını açıklamıştı. Olayın üzerinden baya bir zamana geçmesine rağmen birçok kullanıcı SUI alamadığını belirtiyor. Bugün de gündem olan konu, Twitter üzerinde büyük bir tepki dalgası yarattı.

Kripto fenomenleri, OKX’in kampanyasında ilgili kuralları sağlamasına rağmen SUI alamadığını belirtiyor. Aynı zamanda konuya dair tepkiler, kampanya verileri ile ilişkilendirilip tepkilerin daha da büyümesine yol açtı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x