Yükleniyor...

Süper Döngüdeki Bitcoin Fiyatı %3239 Artacak

Kaliforniya merkezli kripto para serbest yatırım fonu Parallax Digital’in CEO'su, Bitcoin’in, BTC’nin fiyatını %3.

Bitcoin btc fiyat tahmini

Kaliforniya merkezli kripto para serbest yatırım fonu Parallax Digital’in CEO’su, Bitcoin’in, BTC’nin fiyatını %3.239’luk bir artışla 240.000 dolara çıkarabilecek uzun vadeli bir “süper döngü” içinde büyüdüğünü belirtti.

Bitcoin (BTC) Sınırlı Arzı Yükselişi Sağlayacak

Robert Breedlove, Bitcoin’in önceki fiyat geçmişini analiz ediyor ve kriptonun sınırlı tedarikinin, önümüzdeki birkaç yıl içinde ortaya çıkacak uzun vadeli bir boğa koşusunda kilit rol oynayacağını öngörüyor:

“Bu verilere dayanarak, dünya çapındaki merkez bankaları, acımasız genişleyen para politikaları ile sınırlı varlıklar için bir araya geliyor. Bitcoin’in sınırlı arzı ‘mükemmel fırtına’ ile değer kazanacak. Aşağıda buna bağlı Bitcoin fiyat tahminlerini yapıyorum:

  • Mayıs 2020’ye kadar (halving) – Bitcoin başına 14.000 ABD Doları
  • Aralık 2020’ye kadar – Bitcoin başına 20.000 ABD Doları
  • Aralık 2023’e kadar – Bitcoin başına 240.000 ABD Doları

Bitcoin başına 240.000 dolarlık parasal ağ, altının 9 trilyon dolarlık piyasa kapitalizasyonunun neredeyse yarısına ulaşmış olacak… Bitcoin varlığı, merkez bankalarını ve ulus-devletlerini dehşete düşürüyor.”

Breedlove, yatırımcıların kendi araştırmalarını yapmaları gerektiği konusunda uyarıyor ve özellikle değişken ve riskli kripto pazarlarında her şeyin olabileceğini söylüyor.

Bitcoin (BTC) Ayı Piyasasında

Kısa vadede, analist ve iktisatçı Alex Krüger, BTC’nin 7.000 dolar üzerindeki sıçramalarına rağmen ayı piyasasında kilitli kaldığını söyledi.

“6.400 dolar aşağıdaki ilk kilit seviyeydi ve şiddetle savundu. Bu bir ayı piyasası işaretidir. Amigo kızların neye inanmasını istediğinin aksine, halving sizi zengin etmeyebilir. Tahmin ediyorum ki ponpon kızlar ekonometrinin ne anlama geldiğini bile bilmiyorlar…

Sırf bir “ayı piyasası” mevcut olduğunu düşünmeniz, fiyatın sıfıra düşeceği anlamına gelmez. Kasım-Mart ayları, ayı piyasası gözüküyor. Uzun zamandır bakıyordum. Şimdi iki tarafın değişimini dört gözle bekliyorum. Halving’e kadar uzun bir yol var.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x