Yükleniyor...

Sürpriz Bir Airdrop Daha! Nasıl Bedava Token Alabilirsiniz?

Merkezi olmayan borsa (DEX) platformu 1inch, kendi yönetişim token'ını yayınladı.

1inch airdrop nedir

Merkezi olmayan borsa (DEX) platformu 1inch, kendi yönetişim token’ını yayınladı. 1inch kullanıcıları, bir tür Noel hediyesi ile ödüllendirildi ve şartları yerine getiren token kazanacak.

1INCH adlı ve Ethereum blok zincirinde çalışan token, daha önce 1inch kullanan tüm cüzdanlara (belirli koşullara göre) dağıtılacak. Hediye, Eylül ayında UNI token’larını (o sırada 1000 doların çok üzerinde bir rakama denk geliyordu) sürpriz bir şekilde airdrop ile dağıtan Uniswap tarafından benimsenen yaklaşıma benzetildi.

Nasıl 1INCH Kazanabilirim?

Platformun airdrop’undan yararlanmak için belirli koşulları önceden yerine getirmiş olmak şart. 24 Aralık’tan önce cüzdanların 1inch ile iletişime geçmesi öncelikli koşuş. Diğer koşullar ise şu şekilde:

  • 15 Eylül 2020’den önce alım-satım yapmış olmak
  • En az 4 alım satım işlemi gerçekleştirmiş olmak
  • Gerçekleştirilen işlemlerin değerinin en az 20 dolar olması gerek

Kazandığım Token’ları Nasıl Alabilirim?

Kazanılan token’ları alabilmek için 1inch’in sitesine giriş yaparak cüzdanı platforma bağlamak gerekiyor. Daha sonra sağ üst köşeden “at” simgesine tıklamak ve “Claim 1INCH token” kısmından “Check” butonuna tıklamak lazım. Sonra çıkan ekrandan eğer token kazandıysanız “claim” yazarak hediyelerinize ulaşabilirsiniz.

Ekran Resmi 2020 12 25 12.10.43

Uniswap’ı Yenmeye Çalışacaklar

Tıpkı Uniswap’in UNI airdrop’unun bu sitedeki etkinliği artırması gibi, CEO Sergej Kunz yeni token’ın 1inch’in büyümesini hızlandırmaya yardımcı olacağını söyledi. Kunz, bir sözcüsü aracılığıyla CoinDesk’e şu ifadeleri iletti:

“Doğru topluluk teşvikleriyle, Uniswap’i yenmek için kritik bir likidite kitlesi elde etme şansı görüyoruz.”

Yine Uniswap’e benzer şekilde 1inch, 1INCH likidite sağlayıcıları için 28 Aralık’ta başlatılacak olan bir likidite madenciliği programını duyurdu. 1inch sözcüsü Sergey Maslennikov CoinDesk’e verdiği demeçte Mooniswap’in 1inch likidite protokolü olarak yeniden markalaştırıldığını, böylece ekibin tüm girişimlerini tek bir marka altında birleştirdiğini söyledi.

Öte yandan 1INCH şu anda Binance, KuCoin, OKEx ve Uniswap gibi borsalarda listeleniyor. Yazının yazıldığı sırada kripto para birimi 2.66 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner