Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Sushi (SUSHI) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

Sushi (SUSHI) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

ABONE OL:google-news

Önde gelen altcoin’lerden Sushi (SUSHI) bugün tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden belirledi. Sushi, CoinGecko verilerine göre, 10.87 dolar seviyesine ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Altcoin piyasasından yeni ATH’ler gelmeye devam ediyor. Son zamanların en çok konuşulan altcoin’leri olan Aave (AAVE), UniSwap (UNI) ve Chainlink (LINK) geçtiğimiz günlerde tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden belirlemişti. Özellikle UNI, arka arkada elde ettiği kazanımlar ve yeni ATH’ler ile kripto para topluluğunda en çok dikkat çeken altcoin’lerden biri olmuştu.

Altcoin piyasasının ulaştığı rekorlara bugün bir yenisi daha eklendi. SUSHI, 10 dolar seviyesini aşarak yeni bir ATH’ye ulaştı. Son 24 saatte %12.6 yükselen SUSHI, son 7 günde ise %51.1 oranında değer kazandı. Önde gelen altcoin, son 30 günde ise %271 oranında kazanım elde etti.

SUSHI, yayın saati itibariyle 10.59 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Dilek Sarı
Dilek Sarıhttps://www.coinkolik.com
1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar