Yükleniyor...

Sushiswap, Hazinesini Güçlendirmeye Çalışıyor

DeFi platformu Sushiswap (SUSHI), proje geliştiricilerinden gelen bir yönetişim önerisine göre hazinesinde sorunlar yaşıyor.

Sushiswap Hazinesini Guclendirmeye Calisiyor

DeFi platformu Sushiswap (SUSHI), proje geliştiricilerinden gelen bir yönetişim önerisine göre hazinesinde sorunlar yaşıyor.

Kripto endüstrisinde yoğun bir şekilde geçen ayı trendi, birçok projenin varlıklarını da tehlikeye soktu. Özellikle DeFi ve merkeziyetsiz borsa kuruluşları, likidite sorunlarıyla karşı karşıya kaldı. Teminat ve varlık olarak köşede tutulan hazineler, gelecek açısından endişe verici bir hal almaya başladı. Tüm bu süreçlerin ortasında, SUSHI tarafında da yeni bir gelişme yaşandı. SUSHI, hazinesinde uzun vadeli operasyonel uygulanabilirliği tehdit eden bir açıkla karşılaştı.

Sushiswap Geliştiricileri, Yeni Bir Öneride Bulundu

Merkeziyetsiz borsa ve DeFi projesi Sushiswap (SUSHI) geliştiricileri, platformun hazine kısmında yaşanan sorunları topluluğa taşıdı.

SUSHI tarafında harcamalar gözden geçirildikten sonra, projenin yıllık pist gereksinimi 9 milyon dolardan 5 milyon dolara düşürüldü. Ancak projenin geliştiricileri, hazinenin halen daha 18 aylık bir pist sağlayabileceğini belirtti.

Açığı gidermek isteyen SUSHI geliştiricisi Jared Gray, ücret saptırma protokolü olan Kanpai ile ilgili bir öneride bulundu. Bu öneriye göre Kanpai, bir yıl boyunca ve yeni token dağıtım planları uygulanana kadar ücretlerin yüzde 100‘ünü hazineye aktaracak.

Geliştiriciler, yapılan bu önerinin uzun vadeli bir soruna çözüm olduğunu savundu. Ayrıca geliştiricilere göre, yeni planlamaların uygulanması zaman alacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner