Yükleniyor...

SushiSwap, İki Platformu Ekosisteminden Kaldırıyor

Merkeziyetsiz borsa SushiSwap (SUSHI), kripto borç verme platformu Kashi ve launchpad MISO'yu kullanımdan kaldırmayı planlıyor.

SushiSwap Iki Platformu Ekosisteminden Kaldiriyor

Merkeziyetsiz borsa SushiSwap (SUSHI), kripto borç verme platformu Kashi ve launchpad MISO‘yu kullanımdan kaldırmayı planlıyor.

Kripto piyasasında ayı trendiyle geçen 2022 yılının ardından, yeni yıl hareketli bir şekilde başladı. Kripto projeleri, yeni yılın ilk çeyreğinde çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Birçok proje, geliştirme çalışmalarına odaklanmış durumda. Ayrıca kripto kuruluşları, küçülme ve yeniden yapılanmaya da odaklandı. Bunlardan birisi olan SushiSwap, ekosistemine yönelik bazı değişiklikler planlıyor. Bu planlamada, kripto borç verme platformu Kashi‘yi ve launchpad projesi MISO‘yu kullanımdan kaldıracak.

SushiSwap, İki Platformu Kaynak Eksikliği Nedeniyle Kullanımdan Kaldırıyor

Merkeziyetsiz kripto projesi SushiSwap (SUSHI), Sushi Lending ve Sushi Launchpad hizmetlerine yönelik yeni bir hamle yapmayı planlıyor. Popüler proje, Kashi ve MISO‘yu gözden çıkardı.

SushiSwap CTO’su Matthew Lilley, bu iki platformu kullanımdan kaldırmalarına yönelik nedenlerden bahsetti. Lilley, platformların kötü tasarıma sahip olduklarını ve kaynak eksikliği yaşandığını ifade etti.

Kashi tarafına değinen Lilley, birkaç nedenden dolayı tasarım kusurları yaşadığını ve platforma ayıracak ek bir kaynakları olmadığını açıkladı.

Projenin CTO‘su, bu iki platformu kullanımdan kaldırdıktan sonra ana projeye daha çok odaklanacaklarının altını çizdi. Lilley, merkeziyetsiz borsanın toplam kilitli varlık (TVL) miktarını büyütmek istiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x