Yükleniyor...
Sponsored

SushiSwap Topluluğu Oylarını Kullandı

Merkeziyetsiz borsa (DEX) SushiSwap kullanıcıları, borsayı denetlemek için head chef adı verilen oylarını kullandı.

SushiSwap Toplulugu Denetleme Icin Oylarini Kullandi

Merkeziyetsiz borsa (DEX) SushiSwap kullanıcıları, borsayı denetlemek için head chef adı verilen oylarını kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Merkeziyetsiz borsa SushiSwap CEO Jared Gray, Sushiswap’ın geçmişte ayrılmalara yol açmış olabilecek iç yapısıyla ilgili sorunları çözmeyi planlıyor. Topluluk üyeleri kullandıkları oylarla birlikte CEO görevine Jared Gray’i seçtiler.

SushiSwap Topluluğu Üyeleri Oy Vererek Yeni CEO’yu Seçtiler

Merkeziyetsiz borsa (DEX) SushiSwap üyeleri kullandıkları oylarla Jared Gray’i CEO olarak seçtiler. Aylardır süregelen yeniden düzenleme ve protokolün yönetimini çevreleyen tartışmaların ardından DEX’te güçlerini transfer ettiler.

Merkeziyetsiz finans (DeFi) platformu EONS’un eski CEO’su ve kripto para borsası Bitfineon’un CEO’su görevlerini yapmış olan Grey, şirkette “Head Chef” olarak görev alacak. Beş adaydan oluşan bir oylamada toplam 13 milyon oyların yaklaşık yüzde 84’ünü kazanan Grey, protokol katılımını desteklemeyi ve borsanın iç organizasyonunu iyileştirmeyi umduğunu söyledi.

SushiSwap, eklenen likidite madenciliği ve yönetişim özellikleriyle Uniswap’a benzer bir yapıya sahip. DEX’ler birçok kullanıcı arasında büyük ölçekli dijital varlık ticaretini koordine eden Blockchain tabanlı uygulamalardır. Merkezi borsalardan farklı olarak alıcılar ve satıcılar arasında finansal bir aracı olarak yer almak yerine otomatik algoritmalar bu işi üstlenir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x