Yükleniyor...

Suudi Arabistan’tan Metaverse’te Kutlama

Suudi Arabistan ulusal gününü özel olarak hazırlanmış Metaverse'te kutlayacak.

Suudi Arabistantan Metaversete Kutlama

Suudi Arabistan ulusal gününü özel olarak hazırlanmış Metaverse’te kutlayacak.

Metaverse ilgili çalışmalar dünya genelinde artmaya başladı. Ülkeler, artık özel günlerini dahi dijitale yayarak kutlama yapıyorlar. Suudi Arabistan’ın Metaverse alanı Suudi Kralların giysilerini ve ülkenin çeşitli şehirlerinden yerleri barındıracak.

Suudi Arabistan’ın Metaverse Adımı

Suudi Arabistan’ın 92. Suudi Ulusal Günü Metaverse’te kutlanacak. Katılımcılar Suudi Kültürünü Metaverse’te deneyimleme fırsatına sahip olacak. Suudi Arabistan Ulusal Günü kutlaması 22 Eylül’de başlayacak 24 Eylül 2022’ye kadar devam edecek.

Suudi merkezli reklam ajansı The Bold Group, Suudi Arabistan Ulusal Günü’nü Decentraland‘de kutlayacaklarını açıkladı. The Bold Group söz konusu kutlama için Kral Abdülaziz Araştırma ve Arşiv Vakfı (Drah) ile ortaklık kurdu.

suudi arabistan metaverse

The Bold Group CEO’su Bira Alessa konu hakkında şöyle açıklamalarda bulundu:

“Geçmişimizi geleceğimizle kaynaştırarak, Krallığın katlanmış tarihini onurlandırıyor, mirasımızı koruyor ve insanların yeni dijital alemde etkileşim kurması için gururla sergiliyoruz. Odak noktamız her zaman ortaklarımıza ve topluluğumuza değer katmak olmuştur ve bu eşsiz deneyim, başkalarının pazardaki heyecan verici yeni fırsatları keşfetmesinin yolunu açmaktadır. Krallığın 2030 Vizyonu için dönüştürücü bakış açısına uygun olarak The Bold Group, değişimi benimsiyor ve dijital alanda yeni ve gelişen teknolojilerin öncüsü olmaya çalışıyor”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
1
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x