Yükleniyor...

SVB’nin Birleşik Krallık Kolu İkramiye Dağıttı

Silicon Valley Bank'in (SVB) Birleşik Krallık kolu "sembolik" kurtarma paketinin ardından 15 milyon sterlin değerinde ikramiye dağıttı.

svb

Silicon Valley Bank’in (SVB) Birleşik Krallık kolu “sembolik” kurtarma paketinin ardından 15 milyon sterlin değerinde ikramiye dağıttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Silicon Valley Bank UK (SVB UK), isimsiz kaynaklara göre, küresel bankacılık devi HSBC tarafından sadece 1 pound karşılığında kurtarıldıktan sadece birkaç gün sonra çalışanlarına milyonlarca poundluk ikramiye verdi.

SVB Çalışanlarına 15 Milyon Pound İkramiye Dağıttı

ABD’de geçtiğimiz günlerde kapatılan Silicon Valley Bank’in (SVB) Birleşik Krallık kolu, HSBC tarafından kurtarılmasının ardından çalışanlarına ikramiye dağıttı.

İçeriden gelen kaynakların, 15 milyon sterlinlik ikramiye havuzunun mütevazı olarak nitelendirdiği ve üst düzey yöneticilerin elindeki hisselerin Silikon Vadisi Bankası’nın Birleşik Krallık kolunun çökmeye yakın olmasının ardından değersiz hale geldiğini söylediği bildirildi.

hsbc kripto

Sky News’in haberine göre, SVB UK personeline ve üst düzey yöneticilere yapılan ödemelerin, SVB UK‘yi 1 İngiliz Sterlini karşılığında satın alan kurum olan HSBC UK Bank tarafından “bu hafta başlarında” imzalandığı bildirildi.

SVB UK CEO’su Erin Platts’a veya kıdemli meslektaşlarına ne kadar ödül verildiğinin belirsiz olduğu bildirildi, ancak kaynaklar ikramiye havuzunu mütevazı olarak nitelendirdi ve toplamının 15 milyon ile 20 milyon sterlin arasında olduğunu söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x