Yükleniyor...

SymVerse Blok Zincirini Hızlandırabilir

Yerel bir haber ajansına göre, Kore merkezli bir blockchain şirketi olan SymVerse, blok zincirinde devrim yaratmak amacıyla yeni bir proje geliştiriyor.

symverse blok zincirini gelistirebilir

Yerel bir haber ajansına göre, Kore merkezli bir blockchain şirketi olan SymVerse, blok zincirinde devrim yaratmak amacıyla yeni bir proje geliştiriyor. Bu projede başarı sağlanırsa blok ağlarında ki işlemler çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşebilecek.

Bu yılın başında kurulan bu şirket, Kasım ayında bir etkinlik düzenlemiş ve etkinliğe birçok teknoloji ve blok zinciri firması davet edilmişti. SymVerse CEO’su Choi Soo-hyuk ise yaptığı açıklamada: “Şirketimiz merkezi olmayan ağlar üzerine uzun süredir çalışıyor. Oluşturduğumuz yeni ağ, daha yüksek hız ve fonksiyon vadediyor. Gerekli testler ise şirket çalışanlarımız tarafından devam ediyor.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirketin yayınladığı rapora göre, bu ağ işlemleri daha da hızlandırabilir. Blok zinciri süreçlerinin işlem hızı ağda ki yoğunluğa göre çok yavaşlıyor ve bu teknolojinin önünde ki engel olarak gösteriliyor. Eğer şirket vadettiği gibi bu ağda gerçekleştirdiğini blok zinciri ağına taşıyabilirse, teknoloji alanında devrim yapmış olacak.

Platform ayrıca, Accounts SymID olarak bilinen ilginç bir uygulamanın geliştiricisi. Bu uygulamada benzersiz bir tanımlama sistemi kullanılarak yeni hesaplar oluşturulabiliyor ve bu hesaplar arasında ki iletişimde de herhangi bir aksaklık meydana gelmiyor.

SymVerse ağı, uygulamayı denemek isteyen 30 şirketten başvuru aldı. Bu şirketler arasında ise Kore’de lider ofis malzemeleri üreticisine teknolojik destek sağlayan Hancon Secure’da bulunuyor. Yine video içerik oluşturucularına kripto para kazanmaları için bir platform kuran Chainflix’de yer alıyor.

Bazı yatırımcılar ise şirketi tebrik etmek için çeşitli hediyeler gönderdi. Projenin sağlam temellere dayanmasında ki en önemli sebep ise projenin danışmanının 2011 Nobel Ekonomi Ödülü alan Thomas Sargent olması.

Yapılan bu projenin ise 2019’un ilk çeyreğinde başlaması bekleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x