Yükleniyor...

Tahmine Dayalı Analiz Şirketi Endor’a Üst Düzey Atama

2014 yılında kurulan Endor, Blockchain temelli ve yapay zeka (AI) destekli bir analiz platformu aracılığıyla ticari olarak karar verme alanında ilk otomatik tahmin motoru olduğunu iddia ediyor.

Tahmine Dayalı Analiz Şirketi Endor

2014 yılında kurulan Endor, Blockchain temelli ve yapay zeka (AI) destekli bir analiz platformu aracılığıyla ticari olarak karar verme alanında ilk otomatik tahmin motoru olduğunu iddia ediyor. Geçtiğimiz yılın bahar döneminde Endor’un tahmine dayalı analiz teknolojisi için token ön satışından 45 milyon dolar topladığı bildirmişti.

Rehberlik ve Danışmanlık Sağlayacak

Şirket tarafından yapılan basın açıklamasına göre Endor, kripto para birimi endüstrisi, merkeziyetsizlik ve Blockchain stratejisi konusunda rehberlik ve danışmanlık sağlayacak kıdemli bir danışman olarak Hoskinson’ı görevlendirdi. Ek olarak, Hoskinson henüz detayları açıklanmayan yeni bir stratejik projeye öncülük edecek. Basın bülteninde Endor’un CEO’su ve kurucu ortağı Yaniv Altshuler, Hoskinson’ın merkeziyetsizlik Blockchain’i ve kripto para birimi projesi Cardano ve Ethereum konusundaki çalışmalarından edindiği uzmanlığa değindi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Son zamanlarda Hoskinson, kripto para piyasasının 2017’nin fiyat seviyelerini yeniden kazanması için 11 yıla ihtiyacı olabileceğini öne sürmüştü. Hoskinson, sektörün o noktaya yeniden geldiğinde önemli ölçüde farklı bir ekosistem haline geleceğini belirtti. Hoskinson, endüstrinin milyonlarca hatta belki de milyarlarca kullanıcıya sahip olacağını ve kripto para birimlerinin gelişiminin kilit noktalarından birinin kurumsal yatırımcıları çekmek olduğunu vurguladı. Hoskinson, geçtiğimiz yıl Haziran ayında yaptığı son açıklamasında Wall Street’in kripto sektörüne girmesinin trilyonlarca doları piyasaya çekeceğini iddia etmişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x