Yükleniyor...

Tahminleri Doğru Çıkan Analist Bitcoin ve Ethereum Fiyat Tahminlerini Açıkladı

Önde gelen kripto para analistlerinden Michael van de Poppe, Bitcoin (BTC) ve diğer birçok altcoin hakkındaki fiyat tahminlerini açıkladı.

tahminleri dogru cikan analist bitcoin btc ethereum eth polkadot dot ve diger altcoin fiyat tahminlerini acikladi

Önde gelen kripto para analistlerinden Michael van de Poppe, Bitcoin (BTC) ve diğer birçok altcoin hakkındaki fiyat tahminlerini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 20.000 dolara ulaşmasıyla birlikte hızlanan ve 42.000 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesi ile sonuçlanan rallisi, altcoin piyasasını patlamaya hazır duruma getirmişti. Bitcoin’in konsolide olmasıyla birlikte, birçok altcoin dikkat çekici performanslar sergilemeye başladı. Bunların başını ise, son zamanlarda yeni ATH’ler belirleyerek dikkat çeken altcoin projeleri olan Polkadot (DOT) ve Chainlink (LINK) çekiyor.

Kripto para topluluğununun önde gelen isimlerinden biri olan Michael van de Poppe ise, geçtiğimiz gün Twitter üzerinden kripto para birimlerinin bu boğa döngüsünde ulaşabileceği en yüksek seviyeleri açıkladı. Analistin lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) için yaptığı tahmin, Willy Woo ve Tom Fitzpatrick gibi kripto para dünyasının önde gelen isimleri ile paralel seyrediyor. Ona göre Bitcoin, 275.000 ila 350.000 dolar arasında bir değere ulaşabilir. Kripto para biriminin 20.000 dolara ulaşmasından çok kısa süre sonra 40.000 dolara ulaşması ise söz konusu tahminleri gerçekçi kılıyor.

Önde gelen analist, lider kripto para birimi Ethereum’un (ETH) ise 7.500 dolar ila 12.500 dolara ulaşacağını düşünüyor. Ethereum’un en güçlü rakiplerinden biri kabul edilen Polkadot’un (DOT) ise 100 ila 150 dolar arasında bir seviyeye yükseleceğini düşünüyor.

Analist önde gelen diğer altcoin’ler olan Chainlink (LINK), Cardano (ADA), Zilliqa (ZIL) ve Ripple (XRP) hakkında da fiyat tahminlerini paylaştı. Ona göre LINK 100-150 dolar, ADA 2-5 dolar, ZIL 0.80-1.20 dolar, son zamanların en çok konuşulan altcoin’lerinden biri olan XRP’nin ise 0.50-0.60 dolar arasında konumlanacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x