Yükleniyor...

Tahminleri Doğru Çıkan Analist Bitcoin’in Çok Yakında 20.000 Dolara Ulaşacağını Söyledi

Deneyimli kripto para analisti Tone Vays, Bitcoin'in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmaya hazır olduğunu söylüyor.

bitcoin 20000 dolar

Deneyimli kripto para analisti Tone Vays, Bitcoin’in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmaya hazır olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yayınladığı yeni bir YouTube videosunda Vays, önümüzdeki hafta BTC’nin fiyat yörüngesini muhtemelen belirleyecek kritik bir fiyat alanından bahsetti. Vays, konuyla alakalı olarak şu açıklamaları yaptı:

“Haftasonu için 15.000 dolar seviyesi, önümüzdeki hafta yükselişte olup olmadığını veya geri çekilmenin başladığına inanıp inanmadığım konusunda orta yolum.”

Boğalar ve ayılar 15.000 dolar civarında mücadele ederken, deneyimli trader mevcut ivmenin Bitcoin’i muhtemelen tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkaracağına inanıyor:

“Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığımızı söylemeye başlamak için sabırsızlanıyorum. bu er ya da geç olacak.”

Ancak kısa vadede Vays, lider kripto para biriminin bir düzeltme için olgunlaştığını da düşünüyor.

“Buraya tek bir dokunuşumuz (15.800 dolar), buraya başka bir dokunuşumuz (15.700 dolar), buraya birçok dokunuşumuz (15.400 dolar) var. 15.600 dolarlık alanda daha sonra reddedilirsek, bu bizi geri çekilme için hazırlar. Şimdi, insanoğlunun bildiği tüm temel ölçümlerin şu anda yükselişe geçtiğini biliyorum ve bunu anlıyorum. Haftalık grafik yükseliş gösteriyor. En önemli göstergelerimden biri, fonlama oranı… Boğaları tercih ediyor. En önemli temel ölçütüm bana daha yükseğe çıkacağımızı söylüyor. Ama özür dilemektense güvende olmayı tercih ederim.”

BitMEX’e göre, fonlama oranı, kripto para trader’larının likidite sağlama eğilimine karşı bahis oynamaya teşvik etmek için tasarlandı. Vays’e göre şu anda geçerli olan negatif fonlama oranı, BTC’de eksik olan trader’ların kısa bir sıkışıklığı tetiklemek için likidite sağlayabilecekleri bir senaryo.

BTC yakın vadede geri çekilse de, Vays lider kripto para biriminin 17.000 dolara doğru yolda olduğunu tahmin ediyor.

“Önümüzdeki üç hafta içinde, yarın ile şu andan itibaren üç hafta arasında, bu haftaki mum 15.000 doların üzerinde kapanırsa 17.000 dolara veya hatta daha fazlasına ulaşmamız çok olası. “


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x