Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Tahminleri Doğru Çıkan Analist: Bu İki Altcoin Patlamaya Hazır, İmkanım Olsa Hepsini Alırım

Tahminleri Doğru Çıkan Analist: Bu İki Altcoin Patlamaya Hazır, İmkanım Olsa Hepsini Alırım

ABONE OL:google-news

Mart ayında Bitcoin’in 4.000 dolara düşeceğini tahmin eden popüler trader, yılın en çok konuşulan altcoin’lerinden birinin artık patlamaya hazır olduğunu söylüyor. Trader ayrıca Ethereum ve Bitcoin’de de yükseliş sinyalleri olduğunu dile getirdi.

Usta analist il Capo Of Crypto, Chainlink (LINK), Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) için boğa öngörülerini paylaştı. Cryptoverse’de Capo olarak bilinen anonim analist, 20.000 kişilik Twitter takipçi kitlesine, önemli açıklamalarda bulundu. Analiste göre Chainlink (LINK) değerinin Ağustos ortasından Eylül ortasına kadar tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 19.85 dolardan 9.00 dolara düşmesine neden olan bir düzeltme yaşadı. Trader’a göre, merkezi olmayan oracle ağı, 2020 sona ermeden önce parabolik olarak 31 dolara yükselebilecek bir konumda:

“BTC’nin patlamasına şaşırdıysanız, bir de LINK’in yükselişini görün!”

LINK Fiyatı

Bitcoin’de Durum Ne?

Bitcoin’e gelince, analist önde gelen kripto para biriminde yükseliş yaşanacağını düşünüyor ancak BTC’nin hızla yükselmeden önce 13.000, 15.000 ve 17.000 ABD Doları civarında birkaç direnç seviyesinden geçmesi gerektiğine inanıyor.

Ethereum’a bakıldığında ise Capo, lider akıllı sözleşme platformunda da yükseliş sinyalleri görüyor:

“Elimde olsa tüm ETH tedarikini satın alırdım.”

Kripto para trader’ı, ETH’nin dik bir yukarı hareketi ateşlemesini ve BTC’den daha iyi performans göstermesini bekliyor.

“ETH’nin bir sonraki boğa döngüsünde BTC’den daha iyi performans göstereceğinden hiç şüphem yok.”

eth

Capo ayrıca ETH/BTC çiftini de yakından takip ediyor. Yeni bir tweet’te trader, ETH/BTC’nin büyük bir ayı tuzağından çıkmış olabileceğini ima ediyor.

BTC ETH

BTC 16.000 Dolara Çıkabilir

Diğer analistler de lider kripto para birimi üzerinde yükseliş sinyalleri görüyor. Tanınmış trader Smart Contracter, 65.000 kişilik takipçi listesine BTC’nin 16.000 dolara doğru patlamaya hazır olduğunu söyledi. Kripto para analisti XRP’de de yükselişte. Ripple’ın yerel para biriminin ETH’nin yükseliş ayak izlerini takip etmeye hazır olduğunu ve 0,29 dolara yakın konumda yükselişe geçtiğini söylüyor.

“Temelde XRP, dün ETH’nin patlak vermesinden önceki hali gibi görünüyor.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar