Yükleniyor...

Tahminleri Doğru Çıkan Analist, İzlenmesi Gereken Altcoin’leri ve Bitcoin Beklentisini Açıkladı

Bağımsız kripto para analisti ve yatırımcı Lark Davis, bu Kasım ayında yükselebileceğine inandığı beş dijital para birimi açıkladı.

Tahminleri Dogru Cikan Analist Izlenmesi Gereken Altcoinleri ve Bitcoin Beklentisini Acikladi

Bağımsız kripto para analisti ve yatırımcı Lark Davis, bu Kasım ayında yükselebileceğine inandığı beş dijital para birimi açıkladı.

Davis’in açıkladığı beş kripto para birimi, ay içinde yükseliş katalizörleriyle karşılaşabilecek büyük hacimli kripto paralardır. İlki, bu Kasım ayında ilk halving’i yaşanacak olan gizlilik odaklı kripto para ZCash (ZEC).

“Bu, ZCash için çok önemli olacak çünkü şu anda ZCash için enflasyon %26 gibi, bu da diğer büyük kripto para birimlerinin çoğunun çok üzerinde. Böylece ZCash halving’i bu enflasyonu yaklaşık %13’e düşürecektir. Hala büyük, ancak mevcut seviyelerden çok daha az.”

ZCash, piyasaya girişinden bu yana yıldız fiyat hareketi konusunda fazla bir hareket görmemiş olsa ve bir yarılanma olayı bir kripto paranın yükselen fiyat yörüngesinin kesin bir göstergesi olmasa da, Davis halving’in kripto paraya geçici bir artış verebileceğini söylüyor.

Davis’in listesindeki iki numara, akıllı sözleşmeler sürümüne yaklaşan Cardano (ADA). Lansman tarihi şu anda belirsiz olsa da Davis, Cardano’nun akıllı sözleşmelerinin bu Kasım ayında kullanıma sunulması konusunda bazı adımlar atılmasını bekliyor. Davis, akıllı sözleşmeler platformu çalışmaya başladığında, önümüzdeki yıl Cardano’da yüzlerce uygulamanın oluşturulduğunu görebileceğimizi ifade ediyor.

Davis’in üçüncü seçimi, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para olan Ethereum (ETH):

“Ethereum 2.0’ın çıkışına sadece altı ila sekiz hafta kaldığı düşünülüyor, bu da Ethereum 2.0 Genesis’in bu yıl piyasaya sürülmesinin son derece muhtemel olduğu anlamına geliyor. Özellikle, lansman tarihi muhtemelen herhangi bir gün duyurulacağı için bunu Kasım ayında görmek istiyoruz.”

Kripto para analisti, Ethereum 2.0 lansman tarihi belirlendikten sonra Ethereum fiyatının yükselmesiyle beraber, uzun vadeli bir kazanç bekliyor.

Davis’in dördüncü seçimi Bitcoin (BTC) çatalı olan Bitcoin Cash (BCH). Davis, BCH topluluğunun bir fraksiyonunun Bitcoin Cash’ten uzaklaştığını ve muhtemelen 15 Kasım’da yeni bir fark tanıtacağını söyledi. Kripto para analistine göre, fork’un tanıtımı, tüm BCH sahiplerine yeni kripto para biriminin bir airdrop’unu sunabilir ve bu BCH fiyatında bir artışa neden olabilir.

“Bitcoin Patlama Yaşayabilir”

Davis’in Kasım ayı için satın almayı önerdiği son kripto varlığı, lider kripto para biriminin ta kendisi: Bitcoin.

Davis’e göre BTC her zaman harika bir satın alma imkanı sunsa da, teknikler, makro resim, yüksek kurumsal ilgi ve son PayPal haberlerinin tümü, lider kripto para birimini 2017’nin en yüksek seviyesine geri götürebilecek işaretler taşıyor:

“Bitcoin, yıl sonu büyük bir patlama partisi yapacak gibi görünüyor.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner