Tahminleri Doğru Çıkan Analistten Bitcoin ve 4 Altcoin Hakkında Önemli Tahmin! • Coinkolik
Yükleniyor...

Tahminleri Doğru Çıkan Analistten Bitcoin ve 4 Altcoin Hakkında Önemli Tahmin!

Kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Chainlink (LINK) ve Swipe (SXP) hakkındaki görüşlerini paylaştı.

altcoin bitcoin

Kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Chainlink (LINK) ve Swipe (SXP) hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Sektörde Crypto Michaël olarak bilinen analist, 82.000 Twitter takipçisine Bitcoin’in 13.678 doların üzerinde tutunabilirse muhtemelen 14.000 dolarlık direnci kırabileceğini söylüyor:

“Burada ilginç bir sıçrama ve direniş bölgesine geri dönme var. Bunu kırarsak 14.000 doların üzerindeki yükseklere gideceğiz. Oynaklık yüksek ve seçimler sırasında muhtemelen yüksek kalacaktır.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethereum’a gelince, Van de Poppe, ETH/BTC çiftinin Eylül ayında kilit bir direnç seviyesine ulaştıktan sonra bir dip oluşturmaya hazır olduğunu söylüyor.

“0,038 direnç aralığında reddedildi ve şu anda 0,024 ile 0,026 arasındaki düşük aralıkta destek oluşturmaya çalışıyor.”

ETH / BTC, 0,024 desteğiyle dipten düşse de, Van de Poppe paritenin yeni bir patlama döngüsüne hemen başlamasını beklemiyor. Poppe, “Önceki dip yapılarda da görebileceğiniz gibi, biraz zaman alıyor. Dibe vurmaya başlıyor, hafif bir sıçrama yapıyor ve sonra bir sıkıştırma yapmaya başlıyoruz ve bir sonraki boğa dalgası başlıyor” ifadelerini kullandı.

o8yds7x

Chainlink’te Düşüş Yaşanır mı?

Kripto para analisti, şu anda önemli bir seviyede işlem gördüğünü söylediği Chainlink için de açıklamalarda bulundu. Analist, LINK hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Eğer 10 dolar civarındaki alanı kaybederse -Bitcoin zayıflık gösterecekse ki bunu henüz bilmiyoruz gibi görünüyor- burada daha düşük bir yükseliş alırsak, o zaman büyük olasılıkla olacaktır. Potansiyel uzunlar için esas olarak 7 dolarlık alana bakacağım.”

Van de Poppe, XRP’nin de aynı durumda olduğunu söylüyor:

“Fiyatın 0,22 – 0,23 ABD dolarının altına düştüğünü görmek istemezsiniz. Burada tutarsa ​​sorun değil, ancak 0,23 – 0,22 ABD Doları bölgesini kaybederse, 0,19 ABD Dolarına ulaşana kadar bekleyeceğim, çünkü bu bir önceki ağır destek bölgesi. Orada tutarsak, bir sonraki döngüde 0,32 ABD dolarına, hatta belki 0,40 ABD dolarına doğru başka bir yükseliş elde edebiliriz.”

Yaygın olarak takip edilen trader, düşüş trendine devam edeceğine inandığı SXP’den de bahsetti:

“Bu noktada tartıştığım desteğin yanındayız. 0,75 dolardayız. Burada tutacak mıyız? Herhangi bir dip yapısının net bir teyidi olmadığı için kesin olarak bilmiyorum. Ancak tutmazsak, sonraki alan 0,57 dolar civarında.”

Bu arada Van de Poppe, takipçilerini altcoin’lerin dip değerinin olmadığı ve çökmeye devam edebileceği konusunda uyarıyor:

“Bir ara, altcoin’ler yeniden uyanmadan önceki birikim dönemi olan yatay bir dönem göreceğiz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x