Yükleniyor...

Tahminleri Doğru Çıkan Analistten Bitcoin ve Altcoin Uyarısı: Boğa Tuzağı Olabilir

Popüler kripto para stratejisti ve analist Michaël van de Poppe, yükseliş eğilimi gösteren kripto para meraklılarını, Bitcoin ve daha geniş kripto pazarının bu büyük kopuş için henüz hazır olmadığı konusunda uyardı.

Usta Analistten Yatirimcilara Bitcoin ve Altcoin Uyarisi Boga Tuzagi Olabilir

Popüler kripto para stratejisti ve analist Michaël van de Poppe, yükseliş eğilimi gösteren kripto para meraklılarını, Bitcoin ve daha geniş kripto pazarının bu büyük kopuş için henüz hazır olmadığı konusunda uyardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Van de Poppe, Bitcoin’in 12.000 dolara yükselişinin büyük olasılıkla bir boğa tuzağı olduğuna inanıyor. Van De Poppe, konuyla alakalı olarak şu ifadeleri kullandı:

“12.000 dolarlık alan, bu yukarı doğru hareketi sürdürmek için aşmamız gereken çok önemli bir engel. Ancak, 11.900 ila 12.500 dolar arasındaki direnç alanına hiç hacim olmadan yaklaştığımıza göre, bunu bu noktada yapacağımıza henüz ikna olmadım. Dolayısıyla, tüm bu yukarı doğru hareket, aslında altcoin’lerini satarak BTC trenine atlamak isteyen insanlar tarafından besleniyor.”

Bitcoin Konsolide Olmaya Devam Edebilir

Kripto para analisti, Bitcoin’in 12.000 dolarlık ayı seviyesine saygı duyduğu için konsolide olmaya devam edeceğine inanıyor. Crypto Michael, “11.800 dolar ile 12.050 dolar arasındaki bir alan arasında bir ret bekliyorum. 11.800 dolardan red yedikten sonra menzile bağlı hareketleri görebileceğimiz aşağı yönlü ivme elde ettik. Daha da aşağı mı iniyoruz? Emin değilim ama 10.600 dolarlık alanı test etmemiz gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Ethereum’da Durum Ne?

Ethereum’a (ETH) gelince, Van de Poppe, önde gelen akıllı sözleşme platformunun henüz senaryoların dışında olmadığına inanıyor:

“Günlük zaman dilimi bazında ETH/USDT’ye dayanarak, 380 dolardan 395 dolara doğru önemli bir direnç bölgemiz olduğunu görebiliyoruz, bu noktada bu seviyede bir atılım göreceğiz gibi görünmüyor. Şu an sadece konsolide oluyoruz. Bu 380 dolar ile 395 dolar seviyesini kırarsak, sanırım 440 doları test edeceğiz, ancak haftalık bir zaman dilimine dayanarak, burada bu alt bölgelerin yeniden test edilmesini sağlayan yükselen bir kama yapımız olduğunu da söyleyebiliriz (Yaklaşık 340 dolar). Bu pazar için çok sağlıklı olmaz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x