Yükleniyor...

Tanınmış Analist Yükseleceğine Güvendiği için Bitcoin (BTC) Aldığını Duyurdu

Kripto para analisti Texas West Capital'den Scott Melker, yeni Bitcoin (BTC) alımı yaptığını duyurdu ve önde gelen kripto para biriminin “çok daha yüksek fiyatları” hedeflediğini söyledi.

Bitcoin btc alım

Kripto para analisti Texas West Capital’den Scott Melker, yeni Bitcoin (BTC) alımı yaptığını duyurdu ve önde gelen kripto para biriminin “çok daha yüksek fiyatları” hedeflediğini söyledi.

Bitcoin için Yüksek Fiyatlar Bekleniyor

Melker, son derece ihtiyatlı davrandığını ve tahminlerin gerçekleşmemesi durumunda pozisyondan hızla çıkmasını sağlamak için etkin bir stop loss koyduğunu belirtti ve şunları ifade etti:

 Şu an benim için çok basit, BTC’nin bu iki destek hattını tuttuğunu görmek istiyorum. ters baş ve omuz oluşumunu herkes izledi. Bitcoin’in çok sıkıcı olduğunu düşünüyorum, 7330 dolardan aldım ve daha yüksek fiyatları bekliyorum.

Bitcoin Yüzde 60 Düşecek

Bu arada, deneyimli trader Tone Vays gerçekleşecek bir ralliden önce olumsuz yönde büyük bir hareket daha bekliyor.

Bitcoin’in 10.000 dolara çıkmadan önce yüzde 60 oranında 6.500 doların altına düşeceğine inanıyorum. Eğer düşmeden 10k’ya ulaşırsa o zaman 6.500 altını görme şansı yüzde 5 olur.

Bu yüzden hala halving’ten (yarılanma) önce son bir düşüş bekliyorum. Şimdi bu düşüşün 3.000 dolardan fazla olması muhtemel gözüküyor. Ancak en fazla düşüş 3.000 dolar seviyesi olarak gözükse de bunun olma şansı yüzde 20 den fazla değil. Düşük bir oran gibi gözüküyor ancak kripto para alanından herhangi birine sorduğunuzda bu oranın oldukça fazla olduğunu söyleyecektir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner