Yükleniyor...

Tarihi Fraktal Analizine Göre Bitcoin Büyük Bir Rallinin Eşiğinde

Tarih tekerrür edecek olursa Bitcoin‘de başka bir büyük ralli görülebilir

Bitcoin btc ralli

Tarih tekerrür edecek olursa Bitcoin’de başka bir büyük ralli görülebilir. Yapılan fraktal analizi Bitcoin fiyatında yakında başka bir çift haneli bir rallinin görülebileceğini gösteriyor.

Bitcoin Tarihini Rehber Almak

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tarihi bir rehber olarak alırsak Bitcoin, Nisan ayının başında gerçekleştirdiği ralliye benzer büyük bir ralli için hazırlanıyor olabilir.

Kripto para trader’ı Cantering Clark, 2018’in Aralık ayının sonundaki grafik ile şu anki grafik arasında “tuhaf” bir fraktal benzerlik olduğunu fark etti. Bu benzerlik daha önce 2019’un ikinci çeyreğinde büyük bir patlamaya neden olmuştu.

Meslektaşı Josh Rager ise Bitcoin’in şu anda sıkıcı başka bir fiyat hareketliliği dönemine girdiğini ve Bitcoin’in birikim aşamasında olduğunu belirtti.

Herkes Aynı Fikirde Değil

Şu an itibariyle, bu tür görüşler Twitter’da oldukça yaygın bir şekilde dillendiriliyor. Ancak herkes aynı görüşte değil. Analist Jacob Cantfield tarafından yapılan ankete katılanların yüzde 47’si mevcut düzeltmenin büyük olasılıkla başka bir büyük çöküşe yol açacağına inanıyor.

Peter Brandt yakın zamanda Bitcoin için 100.000 dolarlık çarpıcı bir hedefle fiyat tahminini açıkladı. Bununla birlikte, lider kripto para birimi Aralık 2018’in en düşük seviyesine düşerse, Brandt, en şiddetli boğaların bile panikle varlıklarını bırakıp Bitcoin’lerini sattığı bir bitiş noktası yaşayabiliriz dedi.

9 Aralık’ta Bitcoin, aşağı veya yukarı yönlü hareket yapmayı reddederek yatay trendine devam ediyor. Bu yazının hazırlandığı sırada lider kripto para birimi 7.486 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x