Yükleniyor...

Tarihteki En Büyük Bitcoin Balinalarından Biri Harekete Geçti! Bu Ne Anlama Geliyor?

Tarihin en zengin Bitcoin (BTC) balinalarından biri, aniden büyük bir kripto para servetini -yüz milyonlarca dolarlık- harekete geçirdi

bitcoin balinasi

Tarihin en zengin Bitcoin (BTC) balinalarından biri, aniden büyük bir kripto para servetini -yüz milyonlarca dolarlık- harekete geçirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İsimsiz bir balina, sadece 5,47 dolarlık bir ücret karşılığında 225 milyon dolar değerinde 14,623 BTC’yi yeniden harekete geçirdi. İşlem başlangıçta otomatik blok zinciri izleme aracı Bitcoin Block Bot tarafından tespit edildi. En son blok gezgini verilerine göre, kripto sahibi BTC’yi üç ayrı adrese taşıdı.

Blockchain

Toplam beş işlem içeren bilinmeyen bir cüzdan 14.692 BTC aldı. İkinci cüzdan 1 BTC aldı ve üçüncü bir cüzdan 1 Bitcoin’den daha az aldı.

BitInfoCharts, balinanın orijinal cüzdanı 6 Kasım’da yarattığını gösteriyor. Cüzdan, 10 Kasım’da var olan en zengin 50. cüzdan olma yolunda aynı gün önemli miktarda BTC almaya başladı. Bu balina, müşterileri adına BTC’yi yöneten bir kurum veya kripto para sorumlusu olabilir. Varlık ayrıca güvenlik amacıyla kripto varlığını birden fazla cüzdan arasında bölüştürmüş de olabilir.

Söz konusu cüzdanların hiçbirinin kripto para endüstrisinde yatırım yapan veya çalışan bir şirket ile bilinen bağlantıları yoktur. Ayrıca Bitcoin, kripto para borsalarının sahip olduğu, açık piyasada satılabileceği ve alınıp satılabileceği bilinen herhangi bir adrese taşınmamıştır.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x