Anasayfa Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Çok Tartışılacak XRP Transferleri Gerçekleşti

Çok Tartışılacak XRP Transferleri Gerçekleşti

ABONE OL:google-news

Son analitik veriler, Ripple’ın son 13 saat içinde 160 milyondan fazla XRP’yi transfer ettiğini ortaya koyuyor.

XRPL Monitor hesabı, son on üç saat içinde Ripple’ın 30 milyon, 100 milyon ve 30,3 milyon XRP’lik üç ardışık işlem yaptığını bildirdi. 30 milyon XRP aktarımından biri anonim bir XRP adresine gitti.

160,3 Milyon XRP Aktarımı

Twitter’daki XRPL botu toplam 160,3 milyon XRP taşıyan ve Ripple tarafından gerçekleştirilen işlemlerle ilgili verileri paylaştı. Bu 30.704.672 dolara karşılık gelen bir rakam.

Ripple Transfer XRP

30 milyon XRP’lik işlem ise kafalarda soru işaretleri yarattı. XRP meraklısı Alex Beadi, bu konu hakkında açıklama yapılmasını istedi. Beadi, aynı zamanda yine Bitstamp ilişkili 60 milyonluk XRP satışını da sorguladı.

Kullanıcı Ripple yönetimini şirketin token’larının daha fazlasını satarak XRP enflasyonunu desteklemekle suçladı.

90 Milyon XRP’lik İşlem

XRPL Monitor de Ripple ile ilgili son işlemleri açıkladı. Yine aynı şekilde Ripple’ın emanet cüzdanlarından birisi olduğuna inanılan bir adresten Bitstamp’a 90 milyon XRP (17.253.640 dolar) transfer edildi.

XRP Ripple

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

Bizi Takip Edin

914BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,285TakipçilerTakip Et
560AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar