Taurus, Platformuna Polygon Desteği Ekledi • Coinkolik
Yükleniyor...

Taurus, Platformuna Polygon Desteği Ekledi

Credit Suisse destekli kripto altyapı şirketi Taurus, tokenizasyon ve saklama hizmetlerine Polygon (MATIC) desteği ekledi.

polygon matic

Credit Suisse destekli kripto altyapı şirketi Taurus, tokenizasyon ve saklama hizmetlerine Polygon (MATIC) desteği ekledi.

Polygon‘un dijital varlık ve kripto sektöründe oluşturduğu ağ büyümeye devam ediyor. Son olarak Taurus, müşterilerinin herhangi bir varlığını dijitalleştirmesinde Polygon‘u da kullanmalarına olanak tanıyacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İsviçreli Taurus, tokenleştirme ve saklama platformlarına Polygon blockchain‘ini entegre etti. Kripto altyapı şirketinin arkasında Credit Suisse yer alıyor.

Taurus Platformunda Polygon Entegrasyonu

Credit Suisse ve Deutsche Bank gibi bankaları içeren müşterilerine kripto altyapı hizmeti sunan Taurus, desteğine Polygon‘u da (MATIC) ekledi.

Yapılan bu entegrasyon sayesinde, Taurus müşterileri, öz sermaye ve borç dahil birçok varlığını Polygon üzerinden tokenize edebilir. Taurus, daha önce Ethereum, Tezos ve Cardano‘yu platformuna entegre etmişti. Polygon, Credit Suisse destekli kripto şirketinde dördüncü blockchain oldu.

Taurus‘ta pazarlama müdürlüğü ve yöneticilik yapan Victor Busson, Polygon konusunda birçok müşterisinden ve özellikle büyük bankalardan talep geldiğini ifade etti. Ethereum ölçeklendirme projesi Polygon, sunduğu düşük ücretler ve işlevsel blockchain hizmetiyle ön plana çıkıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x