TaxBit'ten Personel Çıkarımı • Coinkolik
Yükleniyor...

TaxBit’ten Personel Çıkarımı

Kripto vergi ve uyum girişimi olan TaxBit çalışanlarının yüzde 40'ını işten çıkardı.

işten çıkarma

Kripto vergi ve uyum girişimi olan TaxBit çalışanlarının yüzde 40’ını işten çıkardı.

Kripto para sektöründeki düşüş eğilimi ve ABD tarafından artan düzenleyici baskı sektör oyuncularını zora sokuyor. Bununla birlikte kripto sektöründeki şirketler küçülmeye gidiyor.

Kripto Vergi ve Uyum Grişimi TaxBit, Küçülmeye Gidiyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sektördeki zorlayıcı düzenleyici ortam ve düşük seyreden fiyatlar, girişimleri zorlamaya devam ediyor. Bununla birlikte TaxBit, 80 çalışanını işten çıkardığını açıkladı.

Unchained Capital Calisanlarini Isten Cikariyor

Kripto vergi ve uyum girişimi olan TaxBit’in, 80 çalışanını veya personelinin yaklaşık yüzde 40’ını işten çıkardığı doğrulandı. Bu, Aralık ayındaki yüzde 15’lik personel azaltımının ardından gerçekleşti. TaxBit, Insight Partners ve IVP gibi yatırımcıların liderliğindeki bir B Serisi finansman turunda 130 milyon dolar topladıktan sonra unicorn statüsüne ulaşmıştı. Ancak şirket, yapılan bu işten çıkarmalarla birlikte planlanan büyüme hedeflerini revize etmiş oldu.

The Information’a göre, çalışanlara personel azaltımıyla ilgili bilgi Perşembe günü verildi. CEO ve kurucu ortak Austin Woodward istifa etti ve yerine eski Intuit yöneticisi ve TaxBit COO’su Lindsey Argalas getirildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x