Yükleniyor...

Taylandlı Banka Devleri, DeFi Platformu Forward’ı Destekledi

Tayland'ın en büyük bankalarından bazıları, 5 milyon dolarlık tohum finansmanı turunda DeFi platformu Forward'ı destekledi.

Taylandli Banka Devleri DeFi Platformu Forwardi Destekledi

Tayland’ın en büyük bankalarından bazıları, 5 milyon dolarlık tohum finansmanı turunda DeFi platformu Forward‘ı destekledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kasikornbank ve Bank of Ayudhya bankalarının risk sermayesi kollarının desteklediği finansman turuna Primestreet Capital öncülük ederken Ratanakorn Technology Group, GBV Capital ve Varys Capital de katılım sağlayanlar arasında yer aldı.

Forward’a Taylandlı Bankalardan Yatırım Turu Desteği

Tayland’ın en büyük bankalarından Kasikornbank ve Bank of Ayudhya‘nın risk sermayesi kolları, 5 milyon dolarlık bir tohum finansmanı turunda DeFi platformu Forward’a destek verdi.

The Block’ta yer alan habere göre, Kasikornbank ve Bank of Ayudhya ile bağlantılı risk sermayesi firmaları, Ratanakorn Technology Group, GBV Capital ve Varys Capital, Primestreet Capital liderliğindeki yatırım turuna katıldı. Ayrıca, 5 milyon dolarlık sermaye fırsatını elde eden Forward’ın, küresel fonlardan ve iki büyük Tayland bankasından yatırım alan ilk DeFi projesi olduğunu belirtiliyor.

defi

Merkeziyetsiz türev ticareti için hizmet sağlayan DeFi platformu Forward, sipariş defterlerini sınırlamak veya piyasa yapıcılara güvenmek zorunda olmadığını söyledi.

Forward’ın kurucusu ve CEO’su Chanon Charatsuttikul yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Türev ürünlerin ticaret hacmi, spot hacminden yaklaşık 3 kat daha büyük ve hala büyüyor. Bu nedenle, Forward, yaptırıma tabi ülkelerden ve adreslerden işlemleri yasaklayan bir sistemle gözaltına alınmayan merkeziyetsiz bir türev platformu geliştirmeye odaklanıyor.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x