Yükleniyor...

Tecrübeli Analist, Bitcoin (BTC) Fiyatı İçin İki Muhtemel Harekete İşaret Etti

Birb Nest ticaret topluluğunun kurucusu Crypto Birb, 1D Bitcoin (BTC) fiyat grafiğini iki olası davranışla açıkladı.

1 btc 1

Birb Nest ticaret topluluğunun kurucusu Crypto Birb, 1D Bitcoin (BTC) fiyat grafiğini iki olası davranışla açıkladı. Analist ayrıca iki senaryonun gerçekleşme ihtimallerini ve en makul hedeflerini de gösterdi.

Tüm Gözler 50 Günlük MA’da

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Analiste göre, 50 günlük hareketli ortalama (50 günlük MA) fiyat seviyesi, boğaları tutmak için çok önemli. Bitcoin (BTC) fiyatı bu çizginin altına düşerse, 7.518 dolara ek bir düşüş kaçınılmaz görünüyor.

7.518 dolara yaklaşan azalan bir Bitcoin (BTC) fiyatı da 9.000 dolar ve sonra 8.500 dolar civarında bir destek bulabilir. Bu dramatik seviyeye ulaşmak, yeni yükselişin başladığını gösterecektir.

Ancak, boğalar Bitcoin (BTC) fiyatını yükselen kanalın üst sınırını 10.500 dolara düşürmeyi başarırsa, BTC Temmuz başında yıllık 12.000 doların üzerine çıkabilir.

11.000 dolar seviyesi ise, alıcıların saldırganlığıyla kolayca fethedilemeyecek düşüş direnci seviyesidir.

‘Bart Simpson’ Rallisinden Sonra

Şu anda, Bitcoin’in (BTC) fiyatı 9.600 dolar ve 9.800 dolar seviyeleri arasında değişen Artan Üçgenden çıkmaya çalışıyor. Piyasa hissi çoğunlukla orta derecede yükseliş eğilimindedir.

‘Alternatif Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksi’ 54 puan seviyesinde seyrediyor.(Normal Bölge) 1 Haziran 2020’deki sahte ralli, açgözlülüğün yükselişini durduramadı.

Daha önce bildirdiğimiz gibi, Bitcoin (BTC) 1 Haziran 2020’de neredeyse %8,6 oranında arttı ancak daha bir gün dolmadan, spot borsalarda yaşanan büyük bir tasfiye bu kazançları tamamen sildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x