Yükleniyor...

Tecrübeli Analist: Bitcoin (BTC) Yıl Sonuna Kadar 28.000 Dolar Olabilir

Tecrübeli Wall Street yatırımcısı ve kripto para analisti Tone Vays’a göre, Bitcoin (BTC) 2020'yi bir patlama ile bitirebilir.

tecrubeli analist bitcoin btc yil sonuna kadar 28 000 dolar olabilir 1

Tecrübeli Wall Street yatırımcısı ve kripto para analisti Tone Vays’a göre, Bitcoin (BTC) 2020’yi bir patlama ile bitirebilir. 

Bir Daily Hodl haberine göre Vays, Youtube üzerinde yayınladığı yeni bir videosunda, 96.000 abonesine teknik göstergeler yükseliş sinyalleri verdikçe Bitcoin’in yükseliş trendini sürdüreceğine inandığını söyledi.

Vays’in bu yorumu, bir varlığın eğiliminin ve momentumunun gücünü ortaya çıkaran teknik göstergeler olan göreli güç endeksi (RSI), hareketli ortalama yakınsama sapması (MACD) ve Chaikin Para Akışı’na (CMF) dayanıyor.

“Günlük RSI grafiği aşırı alım bölgesine geri döndü… MACD tam orada güzel bir bölgede… ve CMF de tamamen yükselişe geçti. Yani burada sizi korkutacak pek bir şey yok.”

Vays, önde gelen kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesine yeniden ulaşmasını bekliyor:

“Yükselişin büyüklüğünü ölçmenin iki yolu var. Buna bakmanın bir yolu, 4.000 dolarlık bir hareket olan kırılma alanından aldığımız hareketi almak ve konsolidasyondan ileriye taşımaktır. Böylece, elimizde bizi 28.000 doların biraz üzerine çıkaran 4.000 dolarlık bir hareket daha olur.”

Ancak tüm trader’lar Bitcoin’in patlama yapmasını beklemiyor. Sektörde BTC 2018 ayı piyasasının dip noktasını belirlemesiyle tanınan kripto para analisti Smart Contracter, önde gelen kripto para biriminin 2021’in başında tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmadan önce yatay konsolidasyonuna devam etmesini beklediğini söylüyor.

“BTC, ATH aralığının en yüksek seviyelerinde 4 saatte bir direnç buluyor. [Bitcoin] burada daha geniş bir yeniden birikim aralığı oluşturabilir.”

tecrubeli analist bitcoin btc yil sonuna kadar 28 000 dolar olabilir 1
Kaynak: Smart Contracter (Twitter)

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner